Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (MŁ):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Wynik:

    10:0 (0:0, 1:0, 9:0)

  • Data:

    14.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:50

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Roemisch, Wojciech Czech

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 38:00 EQ

Hofman Jakub Babczyński Błażej

2:0 40:59 EQ

Babczyński Błażej Hofman Jonasz

3:0 43:59 EQ

Hofman Jonasz Kruszyński Michał, Hofman Jakub

4:0 44:19 EQ

Hofman Jonasz Hofman Jakub, Gruca Brian

5:0 45:23 EQ

Koźmiński Patryk Szczypa Przemysław, Sławski Mateusz

6:0 48:18 EQ

Wojciechowski II Kac. Sławski Mateusz

7:0 54:15 -1

Hofman Jakub Koźmiński Patryk

8:0 55:45 EQ

Hofman Jakub Potrawa Tobiasz, Babczyński Błażej

9:0 58:03 EQ

Wojsław Adam Koźmiński Patryk

10:0 58:40 EQ

Gruca Brian Babczyński Błażej, Hofman Jonasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:17 Gutowski Daniel KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Wysoki kij
23:19 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Trzymanie
50:36 Babczyński Błażej KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Przeszkadzanie
52:36 Babczyński Błażej KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
59:57 Barbach Bartosz KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
59:57 Broś Teodor UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Wysoki kij

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kupka Paweł 60:00 0 0 0 0
19 Kaczyński Dawid 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Babczyński Błażej 1 3 4 4
69 Wojciechowski II Kac. 1 0 1 0
66 Hofman Jonasz 2 2 4 0
87 Hofman Jakub 3 2 5 0
91 Gruca Brian 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostorz Michał 0 0 0 0
37 Kruszyński Michał 0 1 1 0
97 Koźmiński Patryk 1 2 3 0
11 Barbach Bartosz 0 0 0 2
47 Wojsław Adam 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Sławski Mateusz 0 2 2 0
23 Gutowski Daniel 0 0 0 2
20 Szczypa Przemysław 0 1 1 0
77 Bukowski Dawid 0 0 0 0
12 Potrawa Tobiasz 0 1 1 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 16:01 6 0 6 0
33 Wrona Oskar 43:59 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Brzozowski II Szymon 0 0 0 2
89 Lenkovskij Patrik 0 0 0 0
9 Sekunda Norbert 0 0 0 0
77 Skręt Julia 0 0 0 0
15 Kućmierz Oliwier 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Machura Szymon 0 0 0 0
28 Brzezowski Igor 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 0 0 0 0
11 Kieler Emil 0 0 0 0
5 Broś Teodor 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Jasicki Gabriel 0 0 0 0
20 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
18 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
4 Pospiech Wiktor 0 0 0 0