Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (MŁ)

  • Trener KH Polonia Bytom (MŁ):

    Tomasz Kowalczyk

  • Wynik:

    4:0 (1:0, 3:0, 0:0)

  • Data:

    10.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:20

  • Sędzia główny:

    Sajmon Grelich

  • Sędzia liniowy:

    Filip Gzik, Wiktor Kolat

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 17:03 EQ

Sekunda Norbert

2:0 30:36 EQ

Brzozowski II Szymon Skręt Julia

3:0 36:35 EQ

Brzezowski Igor Broś Teodor

4:0 37:15 EQ

Skręt Julia Brzezowski Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:42 Knur Kamil KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Przeszkadzanie
24:54 Wójcik Patrycja KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:05 Broś Teodor UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Uderzenie kijem
56:44 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 29:24 0 0 0 0
30 Wrona Oskar 30:36 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Brzozowski II Szymon 1 0 1 0
40 Lenkovskij Patrik 0 0 0 0
35 Sekunda Norbert 1 0 1 2
36 Skręt Julia 1 1 2 0
5 Kućmierz Oliwier 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Szymon 0 0 0 0
14 Brzezowski Igor 1 1 2 0
69 Bobbe Maciej 0 0 0 0
88 Broś Teodor 0 1 1 2
7 Jasicki Gabriel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
87 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
77 Pospiech Wiktor 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Jaworski Tobiasz 40:00 4 0 4 0
50 Chmel Paweł 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
91 Jaworski Oskar 0 0 0 0
44 Kołodziej II Adam 0 0 0 0
55 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 0
21 Sowa Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Zięba Lena 0 0 0 0
12 Juszczak Agata 0 0 0 0
16 Wójcik Patrycja 0 0 0 2
9 Knur Kamil 0 0 0 2
96 Kukliński Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Łozicki Tomasz 0 0 0 0