Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie (MŁ)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (MŁ):

    Mariusz Bernacki

  • Wynik:

    1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

  • Data:

    03.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:30

  • Sędzia główny:

    Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Kołodziej, Filip Gzik

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:27 EQ

Stolarski Bartłomiej Poręba Maciej, Lewek Marcel

1:1 24:33 EQ

Niekurzak Jakub

1:2 28:01 EQ

Poręba Maciej Piechaczek Jakub

1:3 56:52 +1

Leszko Michał Zając Wiktor

1:4 58:31 EQ

Mysłowski Szymon Onak Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:15 Lenkovskij Patrik UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Zahaczenie
12:08 Misiak Łukasz JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Wysoki kij
12:41 - JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:25 Fyda Kamil JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
34:24 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Uderzenie kijem
37:14 Leśniok Adam JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Wysoki kij
52:09 Brzezowski Igor UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:49 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Trzymanie
56:11 Machura Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 00:00 0 0 0 0
30 Wrona Oskar 60:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Brzozowski II Szymon 0 0 0 2
40 Lenkovskij Patrik 0 0 0 2
35 Sekunda Norbert 0 0 0 2
36 Skręt Julia 0 0 0 0
5 Kućmierz Oliwier 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Szymon 0 0 0 2
14 Brzezowski Igor 0 0 0 2
69 Bobbe Maciej 0 0 0 0
88 Broś Teodor 0 0 0 0
7 Jasicki Gabriel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Niekurzak Jakub 1 0 1 0
87 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
77 Pospiech Wiktor 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
6 Mrowiec Mateusz 20:00 0 0 0 0
27 Kapusta Dawid 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Piechaczek Jakub 0 1 1 0
13 Onak Jakub 0 1 1 0
19 Fyda Kamil 0 0 0 2
26 Stolarski Bartłomiej 1 0 1 0
2 Poręba Maciej 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Leszko Michał 1 0 1 0
14 Leśniok Adam 0 0 0 2
87 Osiadły Mikołaj 0 0 0 0
91 Zając Wiktor 0 1 1 0
77 Wojciechowski Sebast. 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wojciechowski Filip 0 0 0 0
24 Mysłowski Szymon 1 0 1 0
25 Piechaczek Mateusz 0 0 0 0
39 Misiak Łukasz 0 0 0 2
9 Magner Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Lewek Marcel 0 1 1 0