Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Kevin Constantine

  • Wynik:

    3:2 (1:0, 1:2, 1:0)

  • Data:

    10.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek, Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Zień, Maciej Waluszek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:43 EQ

Nikiforov Evgeni

1:1 21:00 EQ

Sherbatov Eliezer Da Costa Teddy, Bartley Victor

2:1 21:32 EQ

Dubinin Andrei Rybchik Ivan, Smal Igor

2:2 39:33 EQ

Orekhin Daniil Sherbatov Eliezer, Da Costa Teddy

3:2 48:56 EQ

Kozłowski Tomasz Sikora Kamil, Rodionov Aleksandr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:31 - Zagłębie Sosnowiec 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
14:25 Smal Igor Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Czernik Michał 60:00 39 37 2 94
33 Kotuła Marcel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
61 Rodionov Aleksandr 0 1 1 0
78 Nikiforov Evgeni 1 0 1 0
40 Vasilev Aleksandr 0 0 0 0
22 Bashirov Ruslan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Syroezhkin Mikhail 0 0 0 0
15 Naróg Michał 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 1 1 2
8 Dubinin Andrei 1 0 1 0
90 Rybchik Ivan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Lescovs Imants 0 0 0 0
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 1 1 0
18 Kozłowski Tomasz 1 0 1 0
87 Blanik Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Domogała Michał 0 0 0 0
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
91 Piotrowski Mariusz 0 0 0 0
9 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
89 Kulas Tomasz 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Lipiński Sebastian 57:38 19 16 3 84
90 Saunders Clarke 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
10 McKenzie Brett 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Bartley Victor 0 1 1 0
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 1 1 2 0
77 Da Costa Teddy 0 2 2 0
91 Orekhin Daniil 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0