Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Andrei Gusov

  • Goście:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    1:3 (0:2, 0:0, 1:1)

  • Data:

    10.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Sędzia główny:

    Paweł Kosidło, Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Kucharewicz, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:51 +2

Strzyżowski Marek Rąpała Bogusław

0:2 09:36 EQ

Sihvonen Riku Elo Eetu, Rąpała Bogusław

1:2 58:33 EN

Neupauer Bartłomiej Guzik Kacper

1:3 59:26 EN

Sihvonen Riku Viikila Jesperi

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:26 Mrugała Robert Tauron Podhale Nowy Targ 5 Wysoki kij
01:26 Mrugała Robert Tauron Podhale Nowy Targ 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
02:15 Piippo Eemeli Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
02:28 Hiltunen Timo Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
02:28 Hiltunen Timo Tauron Podhale Nowy Targ 10 Kara za niesportowe zachowanie
05:51 Słowakiewicz Adrian Tauron Podhale Nowy Targ 2 Rzucenie na bandę
05:51 Słowakiewicz Adrian Tauron Podhale Nowy Targ 10 Kara za niesportowe zachowanie
06:08 Jaśkiewicz Oskar Tauron Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:11 Strzyżowski Marek Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:25 Worwa Jakub Tauron Podhale Nowy Targ 2 Trzymanie
23:21 Kameneu Yauheni Ciarko STS Sanok 2 Trzymanie
23:30 Elo Eetu Ciarko STS Sanok 2 Przeszkadzanie
31:27 Wilusz Mateusz Ciarko STS Sanok 2 Trzymanie
33:18 Strzyżowski Marek Ciarko STS Sanok 2 Atak kijem trzymanym oburącz
42:41 Chaloupka Petr Tauron Podhale Nowy Targ 2 Trzymanie kija przeciwnika
45:42 Neupauer Bartłomiej Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
45:42 Ginda Damian Ciarko STS Sanok 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:41 Bepierszcz Mateusz Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie

Składy

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 59:30 26 24 2 92
31 Brikun Ihar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Chaloupka Petr 0 0 0 2
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
62 Svec Emil 0 0 0 0
69 Vachovec Michal 0 0 0 0
11 Bepierszcz Mateusz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Mrugała Robert 0 0 0 25
28 Gajor Adrian 0 0 0 0
17 Pettersson Alexander 0 0 0 0
9 Neupauer Bartłomiej 1 0 1 2
4 Hiltunen Timo 0 0 0 12

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Sulka Maciej 0 0 0 0
40 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 2
10 Guzik Kacper 0 1 1 0
13 Bryniczka Kasper 0 0 0 0
88 Wielkiewicz Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
91 Kapica Fabian 0 0 0 0
14 Bochnak Ernest 0 0 0 0
25 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 12
12 Worwa Jakub 0 0 0 2

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 60:00 32 31 1 96
31 Wojciechowski Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Olearczyk Kamil 0 0 0 0
23 Rąpała Bogusław 0 2 2 0
80 Strzyżowski Marek 1 0 1 4
19 Wilusz Mateusz 0 0 0 2
79 Bielec Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 2
95 Piippo Eemeli 0 0 0 2
96 Elo Eetu 0 1 1 2
47 Viikila Jesperi 0 1 1 0
13 Sihvonen Riku 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Demkowicz Hubert 0 0 0 0
12 Biłas Karol 0 0 0 0
8 Bukowski Jakub 0 0 0 0
16 Witan Maciej 0 0 0 0
10 Filipek Konrad 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Skokan Tomasz 0 0 0 0
11 Łyko Łukasz 0 0 0 0
97 Ginda Damian 0 0 0 2
86 Dobosz Szymon 0 0 0 0