Informacje
  • Gospodarze:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Kevin Constantine

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Wynik:

    3:2 (3:0, 0:2, 0:0)

  • Data:

    08.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski, Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Kucharewicz, Piotr Matlakiewicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:59 EQ

Przygodzki Martin Sherbatov Eliezer, Bartley Victor

2:0 18:44 +1

Zatko Miroslav Kalan Luka, McKenzie Brett

3:0 19:54 EQ

Orekhin Daniil

3:1 28:36 EQ

Chvanchikov Andrei Kalinowski Kamil, Smirnov Artyom

3:2 31:13 +1

Sergushkin Denis Feofanov Yegor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:13 Przygodzki Martin Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spóźniony atak ciałem
13:28 Bartley Victor Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
16:52 - KH Energa Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:26 Jaworski Adrian KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
29:06 Pretnar Klemen Re-Plast Unia Oświęcim 2 Trzymanie
30:56 Bartley Victor Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
42:59 Luza Patrik Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
46:26 Bartley Victor Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
51:59 Jaworski Adrian KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 37 35 2 94
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 2
10 McKenzie Brett 0 1 1 0
93 Kalan Luka 0 1 1 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 1 0 1 0
13 Sherbatov Eliezer 0 1 1 0
77 Da Costa Teddy 0 0 0 0
91 Orekhin Daniil 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Bartley Victor 0 1 1 6
7 Pretnar Klemen 0 0 0 2
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 1 0 1 2

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 59:21 30 27 3 90
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 0 0 4
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 0
92 Osipov Artem 0 0 0 0
9 Feofanov Yegor 0 1 1 0
8 Sergushkin Denis 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 0
22 Smirnov Artyom 0 1 1 0
10 Kalinowski Kamil 0 1 1 0
75 Chvanchikov Andrei 1 0 1 0
12 Bondaruk Gleb 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
44 Shabanov Mikhail 0 0 0 0