Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Katowice

  • Trener GKS Katowice:

    Andrey Parfenov

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Wynik:

    0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

  • Data:

    06.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    17:00

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabryszak, Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Bajon, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 14:52 +1

Trandin Alexei Glenn Ryan, Sherbatov Eliezer

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:35 Starzyński Filip GKS Katowice 2 Trzymanie
06:46 Prusak Adrian Re-Plast Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
12:07 Sherbatov Eliezer Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:00 Starzyński Filip GKS Katowice 2 Przeszkadzanie
16:41 Wanat Dariusz GKS Katowice 2 Spóźniony atak ciałem
22:41 Kalan Luka Re-Plast Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
33:45 Krzemień Łukasz Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
52:08 Sherbatov Eliezer Re-Plast Unia Oświęcim 2 Trzymanie

Składy

GKS Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Simboch Juraj 59:13 17 16 1 94
21 Miarka Maciej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Kruczek Maciej 0 0 0 0
8 Wajda Patryk 0 0 0 0
92 Michalski Mateusz 0 0 0 0
18 Pasiut Grzegorz 0 0 0 0
10 Fraszko Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Andersons Janis 0 0 0 0
14 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
26 Starzyński Filip 0 0 0 4
19 Wanat Dariusz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Franssila Miika 0 0 0 0
4 Krawczyk Oskar 0 0 0 0
88 Krężołek Patryk 0 0 0 0
11 Rohtla Jesse 0 0 0 0
78 Kuronen Mikael 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Skrodziuk Szymon 0 0 0 0
91 Paszek Kamil 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 32 32 0 100
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 0 0 2
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
47 Glenn Ryan 0 1 1 0
13 Sherbatov Eliezer 0 1 1 4
87 Trandin Alexei 1 0 1 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
27 Kusak Patryk 0 0 0 0
77 Da Costa Teddy 0 0 0 0
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Prusak Adrian 0 0 0 2
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 2
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0