4:2

(1:2, 1:0, 2:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Wynik:

    4:2 (1:2, 1:0, 2:0)

  • Data:

    29.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Sędzia główny:

    Michał Baca, Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Bucki, Grzegorz Cudek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:40 EQ

Kapica Damian Tiala Taavi, Nemec Erik

1:1 08:32 EQ

Chvanchikov Andrei Bondaruk Gleb, Shabanov Mikhail

1:2 13:53 +2

Jaworski Adrian Shabanov Mikhail, Jaakola Konsta

2:2 33:13 EQ

Musioł Dawid Widmar Joseph, Drzewiecki Filip

3:2 47:17 EQ

Ferrara Luke Csamango Stephan

4:2 55:53 -1

Brynkus Sebastian Widmar Joseph

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:20 Widmar Joseph Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:35 Musioł Dawid Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:35 Musioł Dawid Comarch Cracovia 2 Trzymanie
13:34 Doherty Taylor Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
15:52 Shabanov Mikhail KH Energa Toruń 2 Uderzenie kijem
19:05 Rozhkov Yegor KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
19:47 Smirnov Artyom KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:53 Kozlov Dmitri KH Energa Toruń 2 Opóźnianie gry
23:35 Gutwald Michal Comarch Cracovia 2 Przeszkadzanie
24:23 Shkodenko Yegor KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:01 Doherty Taylor Comarch Cracovia 2 Zahaczenie
51:08 Musioł Dawid Comarch Cracovia 2 Atak łokciem
54:19 Gula Jiri Comarch Cracovia 2 Opóźnianie gry

Składy

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
48 Petrasek Michael 08:05 6 6 0 100
53 Kowalówka Robert 51:55 26 24 2 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Gula Jiri 0 0 0 2
33 Saur Jakub 0 0 0 0
16 Tiala Taavi 0 1 1 0
14 Nemec Erik 0 1 1 0
95 Kapica Damian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Musioł Dawid 1 0 1 6
2 Dudas Martin 0 0 0 0
88 Franek Tomas 0 0 0 0
90 Jezek Ales 0 0 0 0
10 Nejezchleb Richard 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Doherty Taylor 0 0 0 4
19 Gutwald Michal 0 0 0 2
71 Brynkus Sebastian 1 0 1 0
28 Widmar Joseph 0 2 2 2
84 Drzewiecki Filip 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Szurowski Damian 0 0 0 0
81 Bezwiński Mateusz 0 0 0 0
94 Csamango Stephan 0 1 1 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0
23 Ferrara Luke 1 0 1 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 58:26 36 32 4 88
51 Studziński Mateusz 01:34 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 2
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 2
36 Saloranta Ville 0 0 0 0
10 Kalinowski Kamil 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
22 Smirnov Artyom 0 0 0 2
92 Osipov Artem 0 0 0 0
9 Feofanov Yegor 0 0 0 0
8 Sergushkin Denis 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 0
12 Bondaruk Gleb 0 1 1 0
75 Chvanchikov Andrei 1 0 1 0
44 Shabanov Mikhail 0 2 2 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 1 0 1 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 2
79 Jaakola Konsta 0 1 1 0