Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻM):

    Zbigniew Wróbel

  • Wynik:

    6:3 (1:1, 1:2, 4:0)

  • Data:

    28.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Patryk Roemisch, Łukasz Barutowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:58 EQ

Łakwa Filip Kościelniak Francisz.

1:1 11:02 +1

Nietrzebka Maksym. Jacak Wojciech

1:2 22:56 EQ

Jacak Wojciech

1:3 32:03 EQ

Sikora II Łukasz

2:3 39:03 EQ

Bochyński Piotr Nowak Wincent

3:3 45:52 EQ

Janik Daniel Sokół Mateusz

4:3 48:37 EQ

Kościelniak Francisz.

5:3 49:30 EQ

Bochyński Piotr Łakwa Filip, Skowroński Aleksand.

6:3 56:56 EQ

Kościelniak Francisz.

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:28 Bochyński Piotr MOSM Tychy (ŻM) 2 Zahaczenie
16:01 Nowak Dawid JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Uderzenie kijem
16:53 - MOSM Tychy (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:47 Szczęsny Maksymilian JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Juszczyk Mikołaj 40:00 3 0 3 0
2 Fuchs Maksymilian 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Sokół Mateusz 0 1 1 0
11 Skowroński Aleksand. 0 1 1 0
95 Kantor Igor 0 0 0 0
68 Bochyński Piotr 2 0 2 2
74 Kościelniak Francisz. 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Majkowski Filip 0 0 0 0
44 Nowak Wincent 0 1 1 0
27 Marczyk Bartosz 0 0 0 0
33 Stochmiałek Borys 0 0 0 0
97 Janik Daniel 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Tarnawski Antoni 0 0 0 0
91 Plewnia Emil 0 0 0 0
37 Machnik Mikołaj 0 0 0 0
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
14 Łakwa Filip 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Harańczyk Adam 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 40:00 3 0 3 0
11 Kucaj Marek 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Jasnos Kacper 0 0 0 0
17 Górny Paweł 0 0 0 0
35 Sikora II Łukasz 1 0 1 0
96 Wałęga Mateusz 0 0 0 0
24 Galant Antoni 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Jacak Wojciech 1 1 2 0
77 Woźniak Jan 0 0 0 0
10 Dylewski Olaf 0 0 0 0
44 Nietrzebka Maksym. 1 0 1 0
14 Kijas Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Maciejewski Damian 0 0 0 0
18 Rzekanowski Aleksan. 0 0 0 0
25 Gigla Nikodem 0 0 0 0
98 Zając II Jakub 0 0 0 0
15 Nowak Dawid 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Krzyształa Mateusz 0 0 0 0
3 Pilch Martin 0 0 0 0