Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻM):

    Łukasz Kulik

  • Goście:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Wynik:

    4:2 (0:1, 3:1, 1:0)

  • Data:

    17.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    18:45

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Łukasz Sośnierz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:47 EQ

Kościelniak Francisz. Marczyk Bartosz, Nowak Wincent

0:2 27:34 EQ

Bochyński Piotr Kantor Igor, Łakwa Filip

1:2 29:45 EQ

Gregorowicz Paweł

2:2 34:39 EQ

Bensz Dawid Dzik Kamil

3:2 35:02 EQ

Skoczylas Jakub Łukaszewski Igor

4:2 59:33 EN

Skoczylas Jakub Cichy Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:29 - KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
16:29 Nowak Wincent MOSM Tychy (ŻM) 2 Przeszkadzanie
38:29 Łukaszewski Igor KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:37 Dzik Kamil KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Zahaczenie
46:31 Bensz Dawid KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
46:31 Majkowski Filip MOSM Tychy (ŻM) 2 Uderzenie kijem

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Mula Piotr 00:00 0 0 0 0
34 Kirstein Igor 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Łukaszewski Igor 0 1 1 2
36 Jaromin Wojciech 0 0 0 0
8 Skoczylas Jakub 2 0 2 0
44 Cichy Paweł 0 1 1 0
30 Wilczak Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bensz Dawid 1 0 1 2
28 Dzik Kamil 0 1 1 2
31 Wojciechowski Bart. 0 0 0 0
33 Malinowska Maja 0 0 0 0
37 Wróbel Weronika 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Świątkowski Jakub 0 0 0 0
32 Jędruszczak Mikołaj 0 0 0 0
27 Skawiński Szymon 0 0 0 0
40 Wróbel II Szymon 0 0 0 0
34 Kolaczek Kalina 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Lizak Daniel 0 0 0 0
35 Gregorowicz Paweł 1 0 1 0

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Juszczyk Mikołaj 39:25 0 0 0 0
65 Zellner Jakub 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Sokół Mateusz 0 0 0 0
11 Skowroński Aleksand. 0 0 0 0
95 Kantor Igor 0 1 1 0
68 Bochyński Piotr 1 0 1 0
14 Łakwa Filip 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Majkowski Filip 0 0 0 2
44 Nowak Wincent 0 1 1 2
27 Marczyk Bartosz 0 1 1 0
74 Kościelniak Francisz. 1 0 1 0
32 Tarnawski Antoni 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Bednarek Oliwier 0 0 0 0
91 Plewnia Emil 0 0 0 0
37 Machnik Mikołaj 0 0 0 0
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
13 Bewersdorf Marcel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Żuryński Tymoteusz 0 0 0 0