Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻM):

    Zbigniew Wróbel

  • Goście:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻM):

    KULIK ŁUKASZ

  • Wynik:

    5:4 (1:0, 2:1, 2:3)

  • Data:

    10.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Magdalena Jabłońska, Jarosław Syrek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 16:50 EQ

Galant Antoni

2:0 24:20 EQ

Wałęga Mateusz Sikora II Łukasz

2:1 32:20 EQ

Bytom Grzegorz Jaromin Wojciech

3:1 39:57 EQ

Sikora II Łukasz

3:2 40:38 EQ

Skoczylas Jakub

4:2 41:31 EQ

Galant Antoni

4:3 51:57 -1

Cichy Paweł

4:4 52:15 -1

Bytom Grzegorz Wojciechowski Bart.

5:4 57:00 +1

Sikora II Łukasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:12 Bytom Grzegorz KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:38 Zawolik Julia JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:35 Wojciechowski Bart. KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Zahaczenie
50:38 Zakrzewska Małgorz. KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:13 Kirstein Igor KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Spóźniony atak ciałem

Składy

JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczepaniak Bartłom. 40:00 1 0 1 0
11 Kucaj Marek 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Jasnos Kacper 0 0 0 0
17 Górny Paweł 0 0 0 0
35 Sikora II Łukasz 2 1 3 0
96 Wałęga Mateusz 1 0 1 0
24 Galant Antoni 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Jacak Wojciech 0 0 0 0
77 Woźniak Jan 0 0 0 0
10 Dylewski Olaf 0 0 0 0
44 Nietrzebka Maksym. 0 0 0 0
14 Kijas Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Maciejewski Damian 0 0 0 0
18 Rzekanowski Aleksan. 0 0 0 0
25 Gigla Nikodem 0 0 0 0
98 Zając II Jakub 0 0 0 0
15 Nowak Dawid 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
56 Oleksy Antoni 0 0 0 0
8 Zawolik Julia 0 0 0 2
33 Krzyształa Mateusz 0 0 0 0

KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Mula Piotr 20:00 2 0 2 0
34 Kirstein Igor 40:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Jaromin Wojciech 0 1 1 0
3 Łukaszewski Igor 0 0 0 0
8 Skoczylas Jakub 1 0 1 0
49 Cichy Paweł 1 0 1 0
31 Wojciechowski Bart. 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bensz Dawid 0 0 0 0
34 Dzik Kamil 0 0 0 0
46 Bytom Grzegorz 2 0 2 2
33 Zakrzewska Małgorz. 0 0 0 2
37 Wróbel Weronika 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Świątkowski Jakub 0 0 0 0
41 Wróbel II Szymon 0 0 0 0
43 Kolaczek Kalina 0 0 0 0
35 Malinowska Maja 0 0 0 0
30 Wilczak Paweł 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Jędruszczak Mikołaj 0 0 0 0
44 Skawiński Szymon 0 0 0 0