Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ):

    Ryszard Kaczmarczyk

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Wynik:

    5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

  • Data:

    19.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:35

  • Sędzia główny:

    Kamil Bryniarski, Maciej Gąsienica-Makowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:23 EQ

Żółtek Szczepan Gach Michał

2:0 18:04 EQ

Antolak Igor Żółtek Szczepan, Gach Michał

3:0 19:03 +1

Łojas Dawid Bury Piotr

3:1 32:41 +1

Wróbel Damian Baida Danylo, Baida Illia

4:1 35:21 EQ

Kowalski II Kamil Niedośpiał Bartłomiej

5:1 42:01 EQ

Niedośpiał Bartłomiej Sroka Marcin, Kowalski II Kamil

5:2 53:27 EQ

Płonka Adrian Baida Illia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:32 Rączka Damian MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:56 Rączka Damian MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:19 Kot Anna UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:30 Niedośpiał Bartłomiej MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:24 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atak łokciem
30:55 Łojas Dawid MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Atak kolanem
30:55 Bury Piotr MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Przeszkadzanie
32:14 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
55:16 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
99 Zając Kacper 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Bury Piotr 0 1 1 2
55 Bryniarski Daniel 0 0 0 0
33 Kaleta Konrad 0 0 0 0
45 Rączka Damian 0 0 0 4
72 Łojas Dawid 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zubek Patryk 0 0 0 0
22 Gach Kamil 0 0 0 0
18 Antolak Igor 1 0 1 0
40 Żółtek Szczepan 1 1 2 0
31 Gach Michał 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Jodłowski Mikołaj 0 0 0 0
37 Pańczyk Bartłomiej 0 0 0 0
35 Kowalski II Kamil 1 1 2 0
50 Niedośpiał Bartłomiej 1 1 2 2
13 Sroka Marcin 0 1 1 0

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 20:00 3 0 3 0
78 Pędziwiatr Grzegorz 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 0 0 0 4
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 1 0 1 2
17 Baida Danylo 0 1 1 0
15 Baida Illia 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 0 0 0
32 Kot Anna 0 0 0 2
29 Wróbel Damian 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
88 Gałuszka Kacper 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0