Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia (MŁ):

    Daniel Laszkiewicz

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Wynik:

    3:5 (2:1, 0:2, 1:2)

  • Data:

    22.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Bucki

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Młynarski, Krzysztof Siemek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:04 EQ

Pękala Mikołaj Janeczek Jakub

1:1 12:13 EQ

Tondryk Jakub Baida Danylo

2:1 17:08 +1

Sobesto Arkadiusz Żądło Kamil

2:2 21:36 -1

Baida Illia Baida Danylo

2:3 36:21 EQ

Baida Danylo

2:4 40:27 EQ

Baida Danylo

2:5 47:20 EQ

Baida Illia

3:5 58:28 EQ

Sobesto Arkadiusz Żądło Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:19 Najder Maksymilian MKS Cracovia (MŁ) 2 Atak kolanem
03:57 Balasa Dawid MKS Cracovia (MŁ) 2 Przeszkadzanie
08:52 Tomal Miłosz MKS Cracovia (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:18 Baida Illia UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zahaczenie
16:24 Baida Danylo UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Przeszkadzanie
20:34 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
30:19 Kapa Damian MKS Cracovia (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Cracovia (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Tyczyński Igor 60:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 0 0 2
3 Lemek Mateusz 0 0 0 0
4 Laszkiewicz Oskar 0 0 0 0
17 Tomal Miłosz 0 0 0 2
7 Sobesto Arkadiusz 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mętel Kamil 0 0 0 0
20 Najder Maksymilian 0 0 0 2
13 Balasa Dawid 0 0 0 2
6 Żądło Kamil 0 2 2 0
9 Pękala Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
12 Sobczyk Borys 0 0 0 0
21 Ślusarek Jakub 0 0 0 0
15 Gumiński Szymon 0 0 0 0
10 Janeczek Jakub 0 1 1 0

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 60:00 3 0 3 0
78 Pędziwiatr Grzegorz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 0 0 0 0
77 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 0 0 2
17 Baida Danylo 2 2 4 2
15 Baida Illia 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
87 Kukla Igor 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 0 0 0
32 Kot Anna 0 0 0 0
8 Bratek Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
11 Tondryk Jakub 1 0 1 0
29 Wróbel Damian 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0