Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻM):

    Zbigniew Wróbel

  • Goście:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    CICHOŃ TOMASZ

  • Wynik:

    2:4 (1:0, 1:2, 0:2)

  • Data:

    03.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:00

  • Sędzia główny:

    PAWEŁ BAJON, DAMIAN CZUDOWSKI

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:41 EQ

Wałęga Mateusz Galant Antoni

1:1 23:35 EQ

Bochyński Piotr

1:2 27:48 EQ

Marczyk Bartosz Skowroński Aleksand.

2:2 37:02 EQ

Jacak Wojciech

2:3 45:12 EQ

Stochmiałek Borys Marczyk Bartosz

2:4 54:33 EQ

Janik Daniel Marczyk Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:17 Krzyształa Mateusz JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:20 Górny Paweł JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:12 Rzekanowski Aleksan. JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
47:32 Nietrzebka Maksym. JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
59:00 Sokół Mateusz MOSM Tychy (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 40:00 2 0 2 0
11 Kucaj Marek 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Jasnos Kacper 0 0 0 0
17 Górny Paweł 0 0 0 2
35 Sikora II Łukasz 0 0 0 0
96 Wałęga Mateusz 1 0 1 0
24 Galant Antoni 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Jacak Wojciech 1 0 1 0
77 Woźniak Jan 0 0 0 0
10 Dylewski Olaf 0 0 0 0
44 Nietrzebka Maksym. 0 0 0 2
14 Kijas Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Maciejewski Damian 0 0 0 0
18 Rzekanowski Aleksan. 0 0 0 2
25 Gigla Nikodem 0 0 0 0
98 Zając II Jakub 0 0 0 0
15 Nowak Dawid 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Grzybek Alan 0 0 0 0
8 Zawolik Julia 0 0 0 0
33 Krzyształa Mateusz 0 0 0 2

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Juszczyk Mikołaj 40:00 2 0 2 0
2 Fuchs Maksymilian 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Sokół Mateusz 0 0 0 2
11 Skowroński Aleksand. 0 1 1 0
95 Kantor Igor 0 0 0 0
68 Bochyński Piotr 1 0 1 0
14 Łakwa Filip 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Majkowski Filip 0 0 0 0
74 Kościelniak Francisz. 0 0 0 0
27 Marczyk Bartosz 1 2 3 0
33 Stochmiałek Borys 1 0 1 0
97 Janik Daniel 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Żuryński Tymoteusz 0 0 0 0
32 Tarnawski Antoni 0 0 0 0
37 Machnik Mikołaj 0 0 0 0
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
91 Plewnia Emil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Harańczyk Adam 0 0 0 0