Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻM):

    Łukasz Kulik

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM):

    Piotr Majewski

  • Wynik:

    7:5 (1:1, 2:3, 4:1)

  • Data:

    03.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:25

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Mateusz Gwiozda

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:42 EQ

Zakrzewska Małgorz. Bytom Grzegorz

1:1 05:33 EQ

Ungrowski Maciej Pytel Łukasz

1:2 20:57 -1

Klich Michał

2:2 21:35 EQ

Świątkowski Jakub Bytom Grzegorz

2:3 23:40 EQ

Klich Michał Skowron Wiktor

2:4 34:50 +1

Nowak Cyprian

3:4 36:49 EQ

Wojciechowski Bart.

4:4 44:40 EQ

Wojciechowski Bart. Cichy Paweł

5:4 47:40 EQ

Zakrzewska Małgorz.

6:4 48:59 EQ

Zakrzewska Małgorz.

6:5 51:44 EQ

Ungrowski Maciej Pytel Łukasz

7:5 55:45 EQ

Zakrzewska Małgorz.

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:58 Wilczak Paweł KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Zahaczenie
19:17 Klich Krzysztof UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Uderzenie kijem
33:32 Cichy Paweł KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Atak kolanem
39:24 Łukaszewski Igor KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Wysoki kij
39:24 Nowak Cyprian UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
56:30 Świątkowski Jakub KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:12 Klich Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Mula Piotr 20:00 3 0 3 0
2 Kirstein Igor 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Jaromin Wojciech 0 0 0 0
3 Łukaszewski Igor 0 0 0 2
8 Skoczylas Jakub 0 0 0 0
43 Cichy Paweł 0 1 1 2
31 Wojciechowski Bart. 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bensz Dawid 0 0 0 0
28 Dzik Kamil 0 0 0 0
42 Bytom Grzegorz 0 2 2 0
26 Zakrzewska Małgorz. 4 0 4 0
37 Wróbel Weronika 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Świątkowski Jakub 1 0 1 2
27 Wróbel II Szymon 0 0 0 0
40 Kolaczek Kalina 0 0 0 0
33 Malinowska Maja 0 0 0 0
30 Wilczak Paweł 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Jędruszczak Mikołaj 0 0 0 0
34 Skawiński Szymon 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Skowron Wiktor 29:00 5 0 5 0
1 Koziarski Filip 31:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pospiech Jakub 0 0 0 0
81 Sajnóg Bartosz 0 0 0 0
24 Pytel Łukasz 0 2 2 0
23 Ungrowski Maciej 2 0 2 0
16 Libricht Seweryn 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Mól Julian 0 0 0 0
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
25 Michalik Mateusz 0 0 0 0
17 Nowak Cyprian 1 0 1 2
20 Klich Michał 2 0 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Klich Krzysztof 0 0 0 2
8 Furmański Wojciech 0 0 0 0
6 Zapała Julian 0 0 0 0
12 Otak Alan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Klich Kamil 0 0 0 0
19 Własiuk Marcin 0 0 0 0