Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM):

    Piotr Majewski

  • Wynik:

    6:4 (0:3, 6:0, 0:1)

  • Data:

    19.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    17:55

  • Sędzia główny:

    Łukasz Barutowicz, Paweł Zięba

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:41 EQ

Otak Alan

0:2 11:14 EQ

Libricht Seweryn Sajnóg Bartosz

0:3 18:19 EQ

Klich Michał Otak Alan, Furmański Wojciech

1:3 23:39 EQ

Kantor Igor Łakwa Filip

2:3 25:05 EQ

Marczyk Bartosz Łakwa Filip

3:3 26:37 EQ

Stochmiałek Borys Nowak Wincent

4:3 29:26 +1

Kantor Igor Sokół Mateusz, Łakwa Filip

5:3 32:27 +1

Sokół Mateusz Kantor Igor

6:3 36:33 EQ

Janik Daniel Bochyński Piotr

6:4 59:24 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
29:19 Sajnóg Bartosz UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:15 Klich Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:48 Klich Krzysztof UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:07 Plewnia Emil MOSM Tychy (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:40 Lubański Przemysław UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Rzucenie na bandę
49:40 Lubański Przemysław UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
54:33 Własiuk Marcin UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Juszczyk Mikołaj 40:00 3 0 3 0
2 Fuchs Maksymilian 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Sokół Mateusz 1 1 2 0
11 Skowroński Aleksand. 0 0 0 0
95 Kantor Igor 2 1 3 0
68 Bochyński Piotr 0 1 1 0
14 Łakwa Filip 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Majkowski Filip 0 0 0 0
44 Nowak Wincent 0 1 1 0
27 Marczyk Bartosz 1 0 1 0
33 Stochmiałek Borys 1 0 1 0
97 Janik Daniel 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Kościelniak Francisz. 0 0 0 0
91 Plewnia Emil 0 0 0 2
37 Machnik Mikołaj 0 0 0 0
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
32 Tarnawski Antoni 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Harańczyk Adam 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Skowron Wiktor 27:33 2 0 2 0
1 Koziarski Filip 32:27 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pospiech Jakub 0 0 0 0
81 Sajnóg Bartosz 0 1 1 2
24 Pytel Łukasz 0 0 0 0
23 Ungrowski Maciej 0 0 0 0
16 Libricht Seweryn 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Mól Julian 0 0 0 0
19 Własiuk Marcin 0 0 0 2
9 Klich Kamil 0 0 0 0
17 Nowak Cyprian 1 0 1 0
20 Klich Michał 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Klich Krzysztof 0 0 0 2
33 Lubański Przemysław 0 0 0 12
8 Furmański Wojciech 0 1 1 0
6 Zapała Julian 0 0 0 0
12 Otak Alan 1 1 2 0