Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM):

    Mateusz Kowalski

  • Goście:

    UKS KTH Krynica (ŻM)

  • Trener UKS KTH Krynica (ŻM):

    Damian Dubel

  • Wynik:

    13:4 (6:1, 5:0, 2:3)

  • Data:

    14.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    15:45

  • Sędzia główny:

    Hubert Paszkiewicz, Daniel Darosz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:10 EQ

Suchecki Alan

2:0 04:33 EQ

Suchecki Alan

3:0 07:41 EQ

Suchecki Alan Robel Piotr

4:0 12:01 EQ

Suchecki Kacper Burczyk Łukasz

5:0 12:18 EQ

Suchecki Kacper Burczyk Łukasz

6:0 15:47 EQ

Sroka Antoni Kurek Oskar

6:1 17:13 EQ

Obrzut Adam Potok Krzysztof

- 19:56 PS

Burczyk Łukasz

7:1 20:57 EQ

Robel Piotr Sawicki Gabriel

8:1 23:38 EQ

Kurek Oskar

9:1 31:40 EQ

Suchecki Alan

10:1 35:50 +1

Radwański Alan

11:1 36:27 EQ

Suchecki Alan

11:2 40:16 EQ

Lubański Adrian

11:3 47:58 EQ

Dubel Adrian

11:4 52:57 EQ

Dubel Adrian

12:4 54:14 EQ

Suchecki Alan

13:4 59:55 EQ

Suchecki Alan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
18:25 Robel Piotr UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:56 Zieja Franciszek UKS KTH Krynica (ŻM) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
27:06 Kosturska Iga UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Opóźnianie gry
28:03 Ferek Łukasz UKS KTH Krynica (ŻM) 2 Zahaczenie
35:24 Potok Jakub UKS KTH Krynica (ŻM) 2 Trzymanie
50:05 Parfenov Andrey UKS KTH Krynica (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Paweł 28:20 3 0 3 0
33 Koczera Kacper 31:40 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Serwatko Jakub 0 0 0 0
88 Kosturska Iga 0 0 0 2
9 Robel Piotr 1 1 2 2
44 Suchecki Alan 7 0 7 0
24 Sawicki Gabriel 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Strzyżowski Antoni 0 0 0 0
76 Robel Stanisław 0 0 0 0
27 Kurek Oskar 1 1 2 0
29 Sroka Antoni 1 0 1 0
13 Bator Oskar 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Radwański Alan 1 0 1 0
35 Kopczyński Paweł 0 0 0 0
19 Burczyk Łukasz 0 2 2 0
34 Suchecki Kacper 2 0 2 0
53 Kłodowski Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Paszkiewicz Maksym 0 0 0 0

UKS KTH Krynica (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
13 Kruczek Wiktor 60:00 13 0 13 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Jacher Szymon 0 0 0 0
11 Potok Jakub 0 0 0 2
88 Potok Krzysztof 0 1 1 0
99 Obrzut Adam 1 0 1 0
66 Ferek Łukasz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Baut Bartosz 0 0 0 0
50 Mosoń Patryk 0 0 0 0
8 Dubel Adrian 2 0 2 0
65 Makuch Paweł 0 0 0 0
87 Lubański Adrian 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Klimek Tomasz 0 0 0 0
20 Mordarski Oskar 0 0 0 0
89 Zieja Franciszek 0 0 0 0
71 Parfenov Andrey 0 0 0 2
15 Kipiel Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Hurej Oliwier 0 0 0 0