Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻM):

    Robert Fraszko

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    1:11 (0:4, 0:6, 1:1)

  • Data:

    10.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    11:50

  • Sędzia główny:

    Michał Gerne, Grzegorz Podborny

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:06 +1

Hetzer Alexander Pańko-D. Tomir

0:2 05:51 EQ

Sosnowski Aleks Sosnowski Alan

0:3 17:04 EQ

Hetzer Alexander Gromadzki Dawid

0:4 18:25 EQ

Kaczyński Wiktor Karpiński Stanisław

0:5 22:58 +1

Kowalski Aleksander

0:6 24:12 EQ

Panasewicz Julian Ścisłowski Tymon

0:7 27:18 EQ

Panasewicz Julian

0:8 28:15 +1

Karpiński Stanisław Hetzer Alexander

0:9 34:53 EQ

Kaczyński Wiktor Mielniczuk Julian, Ścisłowski Tymon

0:10 38:40 EQ

Mielniczuk Julian

1:10 53:39 +1

Fraszko Artur

1:11 54:50 EQ

Mielniczuk Julian Rakowski Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:21 Wilczewski Flavio MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Zahaczenie
02:42 Piotrowski Karol MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:05 Bania Miłosz MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:14 Kaczyński Nikodem MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:34 - MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
27:48 Pavalanski Mikhail MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Przeszkadzanie
29:42 Tarazewicz Cezary MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:49 Ścisłowski Tymon GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Sokoły Toruń (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Osmołowski Jan 60:00 11 0 11 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Piotrowski Karol 0 0 0 2
2 Sakerski Ksawery 0 0 0 0
23 Fraszko Artur 1 0 1 0
25 Kurlit Marek 0 0 0 0
15 Wronkowski Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Tarazewicz Cezary 0 0 0 2
9 Stalimierski Kornel 0 0 0 0
18 Wiącek Mateusz 0 0 0 0
10 Kaczyński Nikodem 0 0 0 2
66 Bania Miłosz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Pavalanski Mikhail 0 0 0 2
26 Wit Aleksander 0 0 0 0
31 Kozioł Mateusz 0 0 0 0
20 Wilczewski Flavio 0 0 0 2

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Simiński Stanisław 30:18 1 0 1 0
2 Szczepkowski Antoni 29:42 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Pańko-D. Tomir 0 1 1 0
5 Hetzer Alexander 2 1 3 0
23 Panasewicz Julian 2 0 2 0
19 Karpiński Stanisław 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kowalski Aleksander 1 0 1 0
11 Sołdyk Jakub 0 0 0 0
12 Sosnowski Alan 0 1 1 0
21 Jarząbkiewicz Szym. 0 0 0 0
8 Sosnowski Aleks 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gromadzki Dawid 0 1 1 0
9 Kaczyński Wiktor 2 0 2 0
24 Rakowski Marcel 0 1 1 0
18 Ścisłowski Tymon 0 2 2 2
22 Mielniczuk Julian 2 1 3 0