Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻM):

    Robert Fraszko

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Robert Błsżowski

  • Wynik:

    2:12 (0:2, 2:7, 0:3)

  • Data:

    09.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:45

  • Godzina zakończenia:

    16:25

  • Sędzia główny:

    Patryk Rutkowski, Grzegorz Podborny

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:42 EQ

Karpiński Stanisław Hetzer Alexander, Panasewicz Julian

0:2 12:30 EQ

Hetzer Alexander Sołdyk Jakub

0:3 23:51 +1

Karpiński Stanisław Hetzer Alexander

0:4 24:45 EQ

Ścisłowski Tymon Rakowski Marcel

1:4 25:40 EQ

Kaczyński Nikodem

1:5 28:45 EQ

Rakowski Marcel

1:6 30:24 EQ

Panasewicz Julian

1:7 33:15 EQ

Jarząbkiewicz Szym. Sosnowski Aleks

1:8 33:42 EQ

Jarząbkiewicz Szym.

2:8 34:04 EQ

Fraszko Artur Wronkowski Jakub

2:9 36:00 EQ

Jarząbkiewicz Szym.

2:10 44:02 EQ

Sosnowski Alan Jarząbkiewicz Szym.

2:11 53:21 EQ

Panasewicz Julian Hetzer Alexander

2:12 58:00 EQ

Panasewicz Julian Pańko-D. Tomir

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
18:50 Rakowski Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:39 - MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Trzymanie
55:31 - MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Uderzenie kijem

Składy

MKS Sokoły Toruń (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Osmołowski Jan 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Stalimierski Kornel 0 0 0 0
2 Sakerski Ksawery 0 0 0 0
15 Wronkowski Jakub 0 0 0 0
25 Kurlit Marek 0 0 0 0
23 Fraszko Artur 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Piotrowski Karol 0 0 0 0
26 Wit Aleksander 0 0 0 0
18 Wiącek Mateusz 0 0 0 0
66 Bania Miłosz 0 0 0 0
10 Kaczyński Nikodem 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Tarazewicz Cezary 0 0 0 0
33 Pavalanski Mikhail 0 0 0 0
20 Wilczewski Flavio 0 0 0 0
31 Kozioł Mateusz 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Simiński Stanisław 00:00 0 0 0 0
2 Szczepkowski Antoni 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Pańko-D. Tomir 0 0 0 0
5 Hetzer Alexander 1 1 2 0
23 Panasewicz Julian 0 1 1 0
19 Karpiński Stanisław 1 0 1 0
17 Kowalski Aleksander 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sołdyk Jakub 0 1 1 0
12 Sosnowski Alan 0 0 0 0
21 Jarząbkiewicz Szym. 0 0 0 0
8 Sosnowski Aleks 0 0 0 0
10 Gromadzki Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kaczyński Wiktor 0 0 0 0
24 Rakowski Marcel 0 0 0 2
18 Ścisłowski Tymon 0 0 0 0
22 Mielniczuk Julian 0 0 0 0
16 Jaczuk Grzegorz 0 0 0 0