Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻM):

    Robert Fraszko

  • Goście:

    ŁKH Łódź (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Wynik:

    5:15 (2:9, 1:3, 2:3)

  • Data:

    30.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:35

  • Sędzia główny:

    Sebastian Machel, Patryk Rutkowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:12 EQ

Kowalczyk Oliwier

1:1 02:29 EQ

Fraszko Artur Wronkowski Jakub

1:2 02:47 EQ

Tkaczow Ruslan

1:3 05:09 EQ

Wiktorski Tymoteusz Gawrysiak Bartłomiej

1:4 08:47 EQ

Kowalczyk Oliwier

2:4 10:01 +1

Bania Miłosz Fraszko Artur

2:5 12:32 +1

Kowalczyk Oliwier Wiktorski Tymoteusz

2:6 14:12 EQ

Tkaczow Ruslan

2:7 15:36 EQ

Lenartowski Kacper Wiktorski Tymoteusz

2:8 15:59 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Kowalczyk Oliwier

2:9 19:36 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Kowalczyk Oliwier

2:10 30:26 EQ

Lenartowski Kacper

2:11 31:48 EQ

Brzeziński Stanisław

3:11 32:42 EQ

Krzywdziński Filip Kaczyński Nikodem

3:12 35:40 EQ

Lenartowski Kacper Kowalczyk Oliwier, Gawrysiak Bartłomiej

4:12 42:17 EQ

Fraszko Artur

4:13 44:58 EQ

Kowalczyk Oliwier Krzesłowski Igor

5:13 47:08 EQ

Fraszko Artur

5:14 58:46 +1

Krompasky Radomir

5:15 58:54 EQ

Tkaczow Ruslan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:43 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
11:13 Fraszko Artur MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:04 Piotrowski Karol MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Przeszkadzanie
50:28 Pavalanski Mikhail MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:28 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:28 Kowalczyk Oliwier ŁKH Łódź (ŻM) 2 Rzucenie na bandę
50:28 Kowalczyk Oliwier ŁKH Łódź (ŻM) 10 Zbyteczna ostrość w grze
50:28 Fraszko Artur MKS Sokoły Toruń (ŻM) 5 Rzucenie na bandę
50:28 Fraszko Artur MKS Sokoły Toruń (ŻM) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
57:46 Kurlit Marek MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Przeszkadzanie

Składy

MKS Sokoły Toruń (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Osmołowski Jan 60:00 15 0 15 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Piotrowski Karol 0 0 0 2
2 Sakerski Ksawery 0 0 0 0
39 Fraszko Artur 3 1 4 27
66 Bania Miłosz 1 0 1 0
15 Wronkowski Jakub 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Stalimierski Kornel 0 0 0 0
26 Wit Aleksander 0 0 0 0
33 Jaworski Viktor 0 0 0 0
25 Kurlit Marek 0 0 0 2
18 Wiącek Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Pavalanski Mikhail 0 0 0 2
3 Tarazewicz Cezary 0 0 0 0
12 Krzywdziński Filip 1 0 1 0
20 Wilczewski Flavio 0 0 0 0
31 Kozioł Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kaczyński Nikodem 0 1 1 0

ŁKH Łódź (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Prencel Wojciech 60:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Gawrysiak Bartłomiej 2 2 4 4
84 Krzesłowski Igor 0 1 1 0
88 Lenartowski Kacper 3 0 3 0
23 Kowalczyk Oliwier 4 3 7 12
22 Wiktorski Tymoteusz 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Mitukiewicz Krzysztof 0 0 0 0
19 Brzeziński Stanisław 1 0 1 0
38 Krompasky Radomir 1 0 1 0
14 Błażyński Wiktor 0 0 0 0
92 Łakomski Hubert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Hauk Mateusz 0 0 0 0
66 Pudeł Szymon 0 0 0 0
15 Tkaczow Ruslan 3 0 3 0
97 Przybycin Walter 0 0 0 0
99 Kisielewski Aleksand. 0 0 0 0