Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    3:6 (1:3, 2:1, 0:2)

  • Data:

    07.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:15

  • Sędzia główny:

    Marcin Gawin, Jan Wachowiak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 08:30 -1

Panasewicz Julian

1:1 08:36 +1

Gawrysiak Bartłomiej

1:2 14:22 -1

Panasewicz Julian

1:3 19:02 -1

Mielniczuk Julian Pańko-D. Tomir

2:3 28:13 +1

Gawrysiak Bartłomiej Brzeziński Stanisław

3:3 35:16 EQ

Gawrysiak Bartłomiej

3:4 36:39 +1

Hetzer Alexander

3:5 52:34 EQ

Karpiński Stanisław Panasewicz Julian

3:6 59:58 EQ

Kowalski Aleksander

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:18 Sosnowski Aleks GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Zahaczenie
12:29 Dłużewski Borys GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Podcięcie
15:41 Mitukiewicz Krzysztof ŁKH Łódź (ŻM) 2 Zahaczenie
18:00 Sosnowski Aleks GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
21:09 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
23:49 Sołdyk Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Uderzenie kijem
26:26 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:05 Mitukiewicz Krzysztof ŁKH Łódź (ŻM) 2 Podcięcie

Składy

ŁKH Łódź (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Prencel Wojciech 60:00 58 52 6 89

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Hauk Mateusz 0 0 0 0
66 Pudeł Szymon 0 0 0 0
88 Lenartowski Kacper 0 0 0 0
16 Gawrysiak Bartłomiej 3 0 3 2
22 Wiktorski Tymoteusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Mitukiewicz Krzysztof 0 0 0 4
19 Brzeziński Stanisław 0 1 1 0
38 Krompasky Radomir 0 0 0 0
14 Błażyński Wiktor 0 0 0 0
92 Łakomski Hubert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tkaczow Ruslan 0 0 0 0
97 Przybycin Walter 0 0 0 0
20 Kisielewski Aleksand. 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Simiński Stanisław 30:00 15 14 1 93
1 Nawrot Wojciech 30:00 16 14 2 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Pańko-D. Tomir 0 1 1 0
5 Hetzer Alexander 1 0 1 0
23 Panasewicz Julian 2 1 3 0
19 Karpiński Stanisław 1 0 1 0
17 Kowalski Aleksander 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sołdyk Jakub 0 0 0 2
12 Sosnowski Alan 0 0 0 0
21 Jarząbkiewicz Szym. 0 0 0 0
8 Sosnowski Aleks 0 0 0 4
10 Gromadzki Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kaczyński Wiktor 0 0 0 0
24 Rakowski Marcel 0 0 0 0
18 Ścisłowski Tymon 0 0 0 0
22 Mielniczuk Julian 1 0 1 0
16 Jaczuk Grzegorz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dłużewski Borys 0 0 0 2