Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

  • Wynik:

    5:9 (2:4, 2:0, 1:5)

  • Data:

    06.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:10

  • Sędzia główny:

    Marcin Gawin, Jan Wachowiak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:41 EQ

Lenartowski Kacper

1:1 04:58 EQ

Karpiński Stanisław

1:2 07:39 EQ

Panasewicz Julian

2:2 12:13 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Mitukiewicz Krzysztof

2:3 13:29 EQ

Panasewicz Julian

2:4 15:20 EQ

Rakowski Marcel Sosnowski Alan

3:4 25:38 EQ

Gawrysiak Bartłomiej

4:4 29:01 EQ

Lenartowski Kacper Gawrysiak Bartłomiej

4:5 40:20 EQ

Panasewicz Julian

4:6 44:01 -1

Panasewicz Julian Hetzer Alexander

4:7 50:26 EQ

Karpiński Stanisław

4:8 51:17 EQ

Sosnowski Aleks

5:8 59:10 EQ

Wiktorski Tymoteusz Lenartowski Kacper

5:9 59:43 EQ

Panasewicz Julian Karpiński Stanisław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
35:48 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:47 Sołdyk Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

ŁKH Łódź (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Prencel Wojciech 60:00 47 38 9 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Hauk Mateusz 0 0 0 0
66 Pudeł Szymon 0 0 0 0
88 Lenartowski Kacper 2 1 3 0
16 Gawrysiak Bartłomiej 2 1 3 2
22 Wiktorski Tymoteusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Mitukiewicz Krzysztof 0 1 1 0
19 Brzeziński Stanisław 0 0 0 0
38 Krompasky Radomir 0 0 0 0
14 Błażyński Wiktor 0 0 0 0
15 Tkaczow Ruslan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Łakomski Hubert 0 0 0 0
97 Przybycin Walter 0 0 0 0
20 Kisielewski Aleksand. 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Simiński Stanisław 27:10 16 15 1 93
1 Nawrot Wojciech 32:50 13 9 4 69

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Pańko-D. Tomir 0 0 0 0
5 Hetzer Alexander 0 1 1 0
23 Panasewicz Julian 5 0 5 0
19 Karpiński Stanisław 2 1 3 0
17 Kowalski Aleksander 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sołdyk Jakub 0 0 0 2
12 Sosnowski Alan 0 1 1 0
21 Jarząbkiewicz Szym. 0 0 0 0
8 Sosnowski Aleks 1 0 1 0
10 Gromadzki Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kaczyński Wiktor 0 0 0 0
24 Rakowski Marcel 1 0 1 0
18 Ścisłowski Tymon 0 0 0 0
22 Mielniczuk Julian 0 0 0 0
16 Jaczuk Grzegorz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dłużewski Borys 0 0 0 0