Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Wynik:

    7:2 (0:0, 5:1, 2:1)

  • Data:

    13.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:30

  • Godzina zakończenia:

    11:20

  • Sędzia główny:

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 26:10 EQ

Mincer Jacek Kostecki Krzysztof

2:0 27:43 +1

Mazurek Igor Maślak Piotr

3:0 30:31 EQ

Pozauć Paweł

3:1 32:26 EQ

Mitukiewicz Barbara

4:1 37:42 +1

Kruszyński Mikołaj

5:1 38:58 EQ

Kostecki Krzysztof Mincer Jacek

6:1 41:03 EQ

Mochalov Matvii Komorowski Marcel

7:1 50:40 EQ

Pozauć Paweł

7:2 52:02 EQ

Kowalewski Juliusz Łakomski Hubert

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:14 - ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
20:59 Stankiewicz Emilia ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:56 Miłaczewski Paweł ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:24 Kowalewski Juliusz ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:56 Stanisławski Kacper ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Zahaczenie
60:00 Mochalov Matvii GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Willich Tomasz 29:29 2 0 2 0
2 Trowski Dawid 30:31 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 2 0 2 0
11 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
12 Zaborowski Kosma 0 0 0 0
18 Mochalov Matvii 1 0 1 2
10 Kruszyński Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Komorowski Marcel 0 1 1 0
7 Kasprzak Borys 0 0 0 0
24 Maślak Piotr 0 1 1 0
9 Kamiński Kacper 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Mazurek Igor 1 0 1 0
17 Kozłowski Jerzy 0 0 0 0
15 Szot Filip 0 0 0 0
8 Mincer Jacek 1 1 2 0
22 Pańko-D. Tycjan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Furmański Filip 0 0 0 0
16 Kostecki Krzysztof 1 1 2 0

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuc Gabriel 60:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
82 Celmer Marcelina 0 0 0 0
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 0
27 Stankiewicz Emilia 0 0 0 2
88 Linard Julian 0 0 0 0
99 Mitukiewicz Barbara 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Łukomski Ryszard 0 0 0 0
28 Więckowski Alan 0 0 0 0
24 Jesionkowski Aleks. 0 0 0 0
51 Kowalewski Juliusz 1 0 1 2
92 Łakomski Hubert 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Stanisławski Kacper 0 0 0 2
3 Miłaczewski Paweł 0 0 0 2
67 Ola Alan 0 0 0 0