2:3 k.

(0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 1:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Goście:

    MUKS WTH Wrocław (ŻM)

  • Trener MUKS WTH Wrocław (ŻM):

    Grzegorz Górski

  • Wynik:

    2:3 k. (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 1:2k)

  • Data:

    31.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    11:15

  • Sędzia główny:

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 16:28 EQ

Włodarczyk Aleksan. Dyrka Wojciech, Piasecki Antoni

0:2 26:46 +1

Piasecka Milena Dyrka Wojciech

1:2 39:01 +1

Muszyński Patryk

2:2 59:36 EQ

Hennig Dominik

2:3 65:00 PS

Wikierak Aleksander

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
26:02 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
38:03 Piasecka Milena MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Trzymanie
39:10 Owczarek Franciszek MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Zahaczenie
39:48 - MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Inne
48:50 Hennig Dominik HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:00 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Przeszkadzanie
59:36 Włodarczyk Aleksan. MUKS WTH Wrocław (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Piask Nikodem 59:09 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 1 0 1 4
27 Śmigielski Hubert 0 0 0 0
11 Powajbo Jan 0 0 0 0
43 Połom Dariusz 0 0 0 0
8 Jurzyk Damian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Bruliński Aleksander 0 0 0 0
18 Hennig Dominik 1 0 1 2
97 Pietrzak Kacper 0 0 0 0
5 Swendrak Wojciech 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Kuźmicz Jerzy 0 0 0 0
7 Jakub Jackowicz - K. 0 0 0 0

MUKS WTH Wrocław (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Włodarczyk Szymon 60:00 2 0 2 0
11 Trowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Okrzesik Mieszko 0 0 0 0
38 Piasecka Milena 1 0 1 2
30 Wikierak Aleksander 0 0 0 0
32 Dyrka Wojciech 0 2 2 0
34 Piasecki Antoni 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Adamski Hubert 0 0 0 0
44 Kapuśniak Franciszek 0 0 0 0
22 Pieroń Łukasz 0 0 0 0
7 Włodarczyk Aleksan. 1 0 1 10
25 Owczarek Franciszek 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Sobolak Aleksander 0 0 0 0
36 Śmiech Szymon 0 0 0 0
29 Jelonkiewicz Szymon 0 0 0 0