Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa II (ŻM)

  • Trener AH Legia Warszawa II (ŻM):

    Tomasz Wołkowicz

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń II (ŻM):

    Sławomir Szachniewicz

  • Wynik:

    29:0 (12:0, 12:0, 5:0)

  • Data:

    30.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:35

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Tymon Gajda, Paweł Podlas

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:43 EQ

Pimpicki Ignacy Dąbski Jan

2:0 03:27 EQ

Kalemba Witold Pimpicki Ignacy

3:0 04:55 EQ

Gers Leonard Ptasiński Aleksander

4:0 05:00 EQ

Gers Leonard

5:0 07:43 EQ

Woźniak Bruno Bohynik Michał

6:0 08:45 EQ

Mielcarz Witold

7:0 09:25 EQ

Ptasiński Aleksander

8:0 10:12 EQ

Snopkov Yaroslav Gers Leonard

9:0 11:11 EQ

Kalemba Witold Mączka Maksymilian

10:0 15:33 -1

Snopkov Yaroslav Gers Leonard

11:0 18:56 EQ

Bohynik Michał Woźniak Bruno

12:0 19:35 EQ

Woźniak Bruno

13:0 23:34 EQ

Ptasiński Aleksander Mielcarz Witold

14:0 26:34 EQ

Kalemba Witold

15:0 27:54 EQ

Dąbski Jan Pimpicki Ignacy

16:0 27:55 EQ

Kępka Stanisław Woźniak Bruno, Bohynik Michał

17:0 28:59 EQ

Mielcarz Witold

18:0 31:51 EQ

Kalemba Witold

19:0 31:59 EQ

Kalemba Witold

20:0 36:55 +1

Dąbski Jan

21:0 37:05 EQ

Odoliński Jan

22:0 37:24 EQ

Kępka Stanisław Mielcarz Witold

23:0 38:26 EQ

Ptasiński Aleksander Gers Leonard, Woźniak Stanisław

24:0 39:17 EQ

Ptasiński Aleksander Gers Leonard

25:0 43:54 EQ

Ptasiński Aleksander Iwanowski Stanisław

26:0 47:56 EQ

Ptasiński Aleksander

27:0 48:11 EQ

Ptasiński Aleksander Snopkov Yaroslav

28:0 53:11 EQ

Gers Leonard Ptasiński Aleksander

29:0 57:49 +1

Kalemba Witold Pimpicki Ignacy

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:18 Ptasiński Aleksander AH Legia Warszawa II (ŻM) 2 Zahaczenie
16:28 Rydzińska Martyna MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:22 Szeferski Szymon MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
35:10 Klarkowski Filip MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
57:40 Suszko Michał MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

AH Legia Warszawa II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
48 Stolarczyk Leonard 28:05 0 0 0 0
12 Żełubowski Jakub 31:55 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Dąbski Jan 2 1 3 0
11 Mączka Maksymilian 0 1 1 0
14 Odoliński Jan 1 0 1 0
16 Kalemba Witold 6 0 6 0
24 Pimpicki Ignacy 1 3 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Fabiańczyk Mikołaj 0 0 0 0
21 Kępka Stanisław 2 0 2 0
9 Mielcarz Witold 2 2 4 0
18 Woźniak Bruno 2 2 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Woźniak Stanisław 0 1 1 0
23 Iwanowski Stanisław 0 1 1 0
32 Bohynik Michał 1 2 3 0
30 Gers Leonard 3 4 7 0
15 Ptasiński Aleksander 7 2 9 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Snopkov Yaroslav 2 1 3 0

MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Marcinkowski Jakub 28:33 15 0 15 0
66 Suszko Joanna 31:27 14 0 14 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Balinowski Oskar 0 0 0 0
33 Lubocki Piotr 0 0 0 0
88 Szachniewicz Aleks. 0 0 0 0
8 Krawiec Michał 0 0 0 0
29 Bojarski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Tarkowski Szymon 0 0 0 0
28 Zieliński Jakub 0 0 0 0
11 Laskowska Izabela 0 0 0 0
19 Rydzińska Martyna 0 0 0 2
5 Makowska Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pavalanski Uladzimir 0 0 0 0
25 Suszko Michał 0 0 0 2
12 Szeferski Szymon 0 0 0 2
36 Klarkowski Filip 0 0 0 2
10 Janowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Rakowski Borys 0 0 0 0
88 Pomirski Szymon 0 0 0 0
13 Karczewski Jacek 0 0 0 0
35 Karczewska Marzena 0 0 0 0
57 Olkiewicz Igor 0 0 0 0