Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    MUKS WTH Wrocław (ŻM)

  • Trener MUKS WTH Wrocław (ŻM):

    Grzegorz Górski

  • Wynik:

    1:12 (0:4, 1:4, 0:4)

  • Data:

    14.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Arkadiusz Witczak, Yuri Ziankou

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:36 EQ

Dyrka Wojciech

0:2 11:44 EQ

Dyrka Wojciech

0:3 16:07 EQ

Dyrka Wojciech

0:4 19:00 EQ

Dyrka Wojciech

0:5 20:25 EQ

Jelonkiewicz Szymon

0:6 21:50 EQ

Dyrka Wojciech

0:7 26:58 EQ

Owczarek Franciszek Piasecki Antoni, Dyrka Wojciech

0:8 28:00 EQ

Dyrka Wojciech Włodarczyk Aleksan.

1:8 30:48 EQ

Łakomski Hubert Stankiewicz Emilia, Mitukiewicz Barbara

1:9 41:25 EQ

Dyrka Wojciech

1:10 46:24 EQ

Piasecki Antoni Dyrka Wojciech

1:11 51:20 EQ

Jelonkiewicz Szymon Okrzesik Mieszko

1:12 56:00 EQ

Dyrka Wojciech Jelonkiewicz Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
53:06 Włodarczyk Aleksan. MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuc Gabriel 60:00 55 43 12 78

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Celmer Marcelina 0 0 0 0
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 0
27 Stankiewicz Emilia 0 1 1 0
58 Balcerska Julia 0 0 0 0
99 Mitukiewicz Barbara 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Łukomski Ryszard 0 0 0 0
28 Więckowski Alan 0 0 0 0
24 Jesionkowski Aleks. 0 0 0 0
51 Kowalewski Juliusz 0 0 0 0
92 Łakomski Hubert 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Stanisławski Kacper 0 0 0 0
88 Linard Julian 0 0 0 0
5 Miłaczewski Paweł 0 0 0 0

MUKS WTH Wrocław (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Włodarczyk Szymon 60:00 34 33 1 97
25 Owczarek Franciszek 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Okrzesik Mieszko 0 1 1 0
38 Piasecka Milena 0 0 0 0
31 Adamski Hubert 0 0 0 0
32 Dyrka Wojciech 8 2 10 0
34 Piasecki Antoni 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Wikierak Aleksander 0 0 0 0
36 Gniewosz Małgorzata 0 0 0 0
29 Jelonkiewicz Szymon 2 1 3 0
7 Włodarczyk Aleksan. 0 1 1 2
33 Gniewosz Karolina 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Pieroń Łukasz 0 0 0 0
37 Sobolak Aleksander 0 0 0 0