Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    3:8 (1:2, 0:2, 2:4)

  • Data:

    03.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:30

  • Godzina zakończenia:

    11:20

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Michał Kosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 14:16 EQ

Dobrzyński Bartosz Cybulski Kacper

1:1 17:15 EQ

Powajbo Jan Kuźmicz Jerzy

1:2 17:50 EQ

Muszyński Patryk Śmigielski Hubert

1:3 25:00 EQ

Powajbo Jan

1:4 38:13 EQ

Muszyński Patryk Pietrzak Kacper

1:5 42:45 +1

Żuchlewski Krzysztof Muszyński Patryk

1:6 44:43 EQ

Muszyński Patryk

2:6 46:28 EQ

Kujawa Filip Maszaro Szymon, Komar Krzysztof

2:7 51:12 EQ

Hennig Dominik Żuchlewski Krzysztof, Jurzyk Damian

2:8 55:26 -1

Hennig Dominik

3:8 59:00 EQ

Cybulski Kacper Kujawa Filip

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:24 Cybulski Kacper UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Uderzenie kijem
14:24 Hennig Dominik HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:44 Dochniak Aleks UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:42 - HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
42:31 Wierzchoń Oskar UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Uderzenie kijem
49:00 Cybulski Kacper UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Trzymanie
55:11 Pietrzak Kacper HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Zahaczenie
56:01 Dobrzyński Bartosz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Trzymanie
59:51 Dobrzyński Bartosz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
59:51 Połom Dariusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
60:00 Śmigielski Hubert HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
60:00 Cybulski Kacper UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
60:00 Żuchlewski Krzysztof HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Jóźwiak Aleks 60:00 30 22 8 73

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Lewandowski II Marc. 0 0 0 0
11 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
2 Komar Krzysztof 0 1 1 0
18 Dobrzyński Bartosz 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Adamczyk Justyna 0 0 0 0
4 Błażewicz Hubert 0 0 0 0
14 Kujawa Filip 1 1 2 0
3 Dochniak Aleks 0 0 0 2
12 Wierzchoń Oskar 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Cybulski Kacper 1 1 2 6
7 Maszaro Szymon 0 1 1 0
10 Sambor Patryk 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 60:00 28 25 3 89

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 3 1 4 0
27 Śmigielski Hubert 0 1 1 10
11 Powajbo Jan 2 0 2 0
43 Połom Dariusz 0 0 0 2
5 Jurzyk Damian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Bruliński Aleksander 0 0 0 0
18 Hennig Dominik 2 0 2 2
29 Żuchlewski Krzysztof 1 1 2 2
37 Pietrzak Kacper 0 1 1 2
6 Swendrak Wojciech 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Kuźmicz Jerzy 0 1 1 0
7 Jakub Jackowicz - K. 0 0 0 0