Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń II (ŻM):

    Andrzej Podlas

  • Wynik:

    35:1 (9:1, 13:0, 13:0)

  • Data:

    09.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    13:50

  • Sędzia główny:

    Maciej Byczkowski, Wiktor Wenz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:21 EQ

Kasprzak Borys Żyła Marcel

2:0 04:30 EQ

Sołdyk Maksymilian Kruszyński Mikołaj

3:0 06:41 EQ

Mincer Jacek Szot Filip

4:0 09:06 +1

Pozauć Paweł

5:0 11:36 EQ

Kostecki Krzysztof

6:0 11:58 EQ

Brzozowski II Kacper Kostecki Krzysztof

7:0 13:19 EQ

Mochalov Matvii

8:0 18:27 EQ

Żyła Marcel Kamiński Kacper

9:0 18:43 EQ

Komorowski Marcel Żyła Marcel, Kasprzak Borys

9:1 19:02 EQ

Rydzińska Martyna Makowska Lena

10:1 21:12 EQ

Mochalov Matvii

11:1 22:18 EQ

Komorowski Marcel Kamiński Kacper

12:1 22:32 EQ

Mincer Jacek Brzozowski II Kacper, Kozłowski Jerzy

13:1 24:20 EQ

Szot Filip Pańko-D. Tycjan

14:1 25:26 EQ

Żyła Marcel Komorowski Marcel

15:1 28:18 EQ

Szot Filip Brzozowski II Kacper, Kostecki Krzysztof

16:1 31:18 EQ

Żyła Marcel Bróż Kacper

17:1 31:52 EQ

Żyła Marcel Komorowski Marcel

18:1 32:33 EQ

Kostecki Krzysztof Mincer Jacek

19:1 33:48 EQ

Mincer Jacek Pozauć Paweł

20:1 33:59 EQ

Mochalov Matvii

21:1 35:45 EQ

Żyła Marcel Komorowski Marcel

22:1 37:48 EQ

Mincer Jacek

23:1 40:36 EQ

Mincer Jacek Brzozowski II Kacper

24:1 42:09 EQ

Pozauć Paweł

25:1 43:59 EQ

Żyła Marcel Komorowski Marcel

26:1 46:01 +1

Kostecki Krzysztof

27:1 47:06 EQ

Zaborowski Kosma Mochalov Matvii

28:1 47:35 EQ

Kruszyński Mikołaj Mochalov Matvii, Zaborowski Kosma

29:1 48:15 EQ

Bróż Kacper Komorowski Marcel

30:1 50:47 EQ

Mincer Jacek Kostecki Krzysztof, Brzozowski II Kacper

31:1 51:09 EQ

Mincer Jacek

32:1 54:40 EQ

Kostecki Krzysztof Mincer Jacek

33:1 54:53 EQ

Zaborowski Kosma

34:1 59:24 EQ

Brzozowski II Kacper

35:1 59:55 EQ

Pozauć Paweł Mochalov Matvii, Sołdyk Maksymilian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:06 Karczewska Marzena MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:31 Sołdyk Maksymilian GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Zahaczenie
44:47 Makowska Lena MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Madaliński Igor 29:31 0 0 0 0
24 Maślak Piotr 30:29 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 3 1 4 0
11 Sołdyk Maksymilian 1 1 2 2
3 Zaborowski Kosma 2 1 3 0
18 Mochalov Matvii 3 3 6 0
10 Kruszyński Mikołaj 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Kasprzak Borys 1 1 2 0
9 Kamiński Kacper 0 2 2 0
21 Komorowski Marcel 2 5 7 0
25 Żyła Marcel 6 2 8 0
17 Bróż Kacper 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Pańko-D. Tycjan 0 1 1 0
2 Kozłowski Jerzy 0 1 1 0
16 Kostecki Krzysztof 4 3 7 0
8 Mincer Jacek 7 2 9 0
15 Szot Filip 2 1 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Brzozowski II Kacper 2 4 6 0

MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Marcinkowski Jakub 60:00 35 0 35 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Balinowski Oskar 0 0 0 0
25 Suszko Michał 0 0 0 0
88 Szachniewicz Aleks. 0 0 0 0
8 Krawiec Michał 0 0 0 0
29 Bojarski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Tarkowski Szymon 0 0 0 0
33 Lubocki Piotr 0 0 0 0
35 Karczewska Marzena 0 0 0 2
19 Rydzińska Martyna 1 0 1 0
5 Makowska Lena 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Rakowski Borys 0 0 0 0
88 Pomirski Szymon 0 0 0 0
12 Szeferski Szymon 0 0 0 0
28 Zieliński Jakub 0 0 0 0
77 Janowski Mateusz 0 0 0 0