Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa II (ŻM)

  • Trener AH Legia Warszawa II (ŻM):

    Tomasz Wołkowicz

  • Goście:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM):

    Nazarii Prokopchuk

  • Wynik:

    2:8 (1:5, 0:1, 1:2)

  • Data:

    09.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:20

  • Sędzia główny:

    Paweł Podlas, Tymon Gajda

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:23 EQ

Grabarek Szymon Gnat Filip

1:1 02:16 -1

Iwanowski Stanisław

1:2 05:58 EQ

Hnibieda Maksym Grabarek Szymon

1:3 09:33 EQ

Gnat Filip Hnibieda Maksym

1:4 13:06 EQ

Grabarek Szymon Wiśniewski Dominik

1:5 16:40 EQ

Gnat Filip Grabarek Szymon

1:6 25:25 EQ

Gnat Filip

1:7 42:00 EQ

Grabarek Szymon Gnat Filip

1:8 45:48 EQ

Grabarek Szymon

2:8 51:48 EQ

Pimpicki Ignacy Kalemba Witold

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:55 Fabiańczyk Mikołaj AH Legia Warszawa II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
02:43 Wiśniewski Dominik PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Zahaczenie
17:08 Kępka Stanisław AH Legia Warszawa II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:57 Woźniak Bruno AH Legia Warszawa II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
56:20 Bohynik Michał AH Legia Warszawa II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

AH Legia Warszawa II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Stolarczyk Leonard 60:00 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Dąbski Jan 0 0 0 0
7 Mączka Maksymilian 0 0 0 0
30 Mielcarz Witold 0 0 0 0
9 Kalemba Witold 0 1 1 0
21 Pimpicki Ignacy 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Fabiańczyk Mikołaj 0 0 0 2
32 Kępka Stanisław 0 0 0 2
13 Bohynik Michał 0 0 0 2
17 Teplyakov Matvey 0 0 0 0
18 Woźniak Bruno 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Iwanowski Stanisław 1 0 1 0
23 Woźniak Stanisław 0 0 0 0
33 Strachuk Arseni 0 0 0 0
29 Wojdyga Oliwier 0 0 0 0

PTH Koziołki Poznań (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płachtij Małgorzata 30:00 1 0 1 0
35 Pietrzyk Filip 30:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Hnibieda Maksym 1 1 2 0
60 Mamet Tytus 0 0 0 0
8 Grabarek Szymon 4 2 6 0
12 Wiśniewski Dominik 0 1 1 2
7 Gnat Filip 3 2 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
49 Leśniewski Wojciech 0 0 0 0
11 Rosińska Liliana 0 0 0 0
52 Wroniecka Oliwia 0 0 0 0
46 Leimann Mikołaj 0 0 0 0
95 Chojnacki Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
54 Miłkowski Bartosz 0 0 0 0
87 Przecherka Jan 0 0 0 0
50 Mamet Lucyna 0 0 0 0
24 Pospieszny Ignacy 0 0 0 0