Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    AH Legia Warszawa II (ŻM)

  • Trener AH Legia Warszawa II (ŻM):

    Tchórzewski Robert

  • Wynik:

    7:4 (2:1, 3:2, 2:1)

  • Data:

    16.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:25

  • Godzina zakończenia:

    17:00

  • Sędzia główny:

    Marcin Gawin, Tadeusz Raczyński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:41 EQ

Stankiewicz Emilia Mitukiewicz Barbara

1:1 15:28 EQ

Pimpicki Ignacy Kalemba Witold

2:1 15:44 EQ

Jesionkowski Aleks.

3:1 21:43 EQ

Linard Julian Jesionkowski Aleks.

3:2 24:33 EQ

Mazur II Mateusz Kalemba Witold

4:2 31:13 EQ

Kowalewski Juliusz Jesionkowski Aleks.

4:3 36:04 EQ

Mazur II Mateusz Kalemba Witold

5:3 36:31 EQ

Jesionkowski Aleks. Kowalewski Juliusz, Linard Julian

6:3 44:02 EQ

Linard Julian

7:3 54:47 EQ

Kowalewski Juliusz Jesionkowski Aleks.

7:4 56:27 EQ

Mazur II Mateusz Kalemba Witold

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:25 Więckowski Alan ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Spóźniony atak ciałem
17:41 Woźniak Bruno AH Legia Warszawa II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
34:22 Gers Leonard AH Legia Warszawa II (ŻM) 2 Podcięcie
45:44 Kowalewski Juliusz ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Rzucenie na bandę

Składy

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuc Gabriel 60:00 26 22 4 84

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Celmer Marcelina 0 0 0 0
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 0
27 Stankiewicz Emilia 1 0 1 0
5 Miłaczewski Paweł 0 0 0 0
99 Mitukiewicz Barbara 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Łukomski Ryszard 0 0 0 0
28 Więckowski Alan 0 0 0 2
24 Jesionkowski Aleks. 2 3 5 0
51 Kowalewski Juliusz 2 1 3 2
88 Linard Julian 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Simiński Tomasz 0 0 0 0
67 Ola Alan 0 0 0 0
52 Stanisławski Kacper 0 0 0 0
58 Balcerska Julia 0 0 0 0

AH Legia Warszawa II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Caissie Christian 60:00 35 28 7 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Dąbski Jan 0 0 0 0
7 Mączka Maksymilian 0 0 0 0
2 Mielcarz Witold 0 0 0 0
9 Kalemba Witold 0 4 4 0
13 Pimpicki Ignacy 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Woźniak Stanisław 0 0 0 0
4 Kępka Stanisław 0 0 0 0
16 Bohynik Michał 0 0 0 0
17 Teplyakov Matvey 0 0 0 0
18 Woźniak Bruno 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Mazur II Mateusz 3 0 3 0
37 Iwanowski Stanisław 0 0 0 0
30 Gers Leonard 0 0 0 2
29 Wojdyga Oliwier 0 0 0 0