Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM):

    Nazarii Prokopchuk

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    4:12 (0:4, 3:5, 1:3)

  • Data:

    16.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:15

  • Godzina zakończenia:

    15:00

  • Sędzia główny:

    Vitalii Slabenko , Jacek Cukierski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:21 EQ

Kamiński Kacper Mincer Jacek

0:2 11:01 EQ

Mincer Jacek

0:3 12:32 EQ

Żyła Marcel Zaborowski Kosma

0:4 12:52 EQ

Kruszyński Mikołaj Sołdyk Maksymilian

1:4 20:51 EQ

Gnat Filip

1:5 21:42 +1

Kostecki Krzysztof

2:5 31:01 +1

Miłkowski Bartosz Wroniecka Oliwia, Mamet Lucyna

2:6 31:39 EQ

Kruszyński Mikołaj

3:6 34:35 EQ

Leimann Mikołaj

3:7 35:52 EQ

Komorowski Marcel

3:8 38:15 EQ

Mincer Jacek

3:9 39:15 EQ

Pozauć Paweł

3:10 44:45 EQ

Mincer Jacek

3:11 51:09 -1

Bróż Kacper Kruszyński Mikołaj

4:11 55:27 EQ

Wiśniewski Dominik Mamet Tytus

4:12 59:59 EQ

Mincer Jacek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
18:05 Kasprzak Borys GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
21:17 - PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:49 - GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:19 Szot Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
46:34 Mamet Tytus PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
49:33 Komorowski Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

PTH Koziołki Poznań (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płachtij Małgorzata 00:00 0 0 0 0
35 Pietrzyk Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Hnibieda Maksym 0 0 0 0
60 Mamet Tytus 0 1 1 2
95 Chojnacki Jan 0 0 0 0
12 Wiśniewski Dominik 1 0 1 0
7 Gnat Filip 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
49 Leśniewski Wojciech 0 0 0 0
89 Chebanehko Damir 0 0 0 0
56 Przecherka Jan 0 0 0 0
46 Leimann Mikołaj 1 0 1 0
24 Pospieszny Ignacy 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Młynarski Gracjan 0 0 0 0
11 Rosińska Liliana 0 0 0 0
54 Miłkowski Bartosz 1 0 1 0
50 Mamet Lucyna 0 1 1 0
52 Wroniecka Oliwia 0 1 1 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Madaliński Igor 00:00 0 0 0 0
24 Maślak Piotr 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 1 0 1 0
11 Sołdyk Maksymilian 0 1 1 0
7 Zaborowski Kosma 0 1 1 0
18 Mochalov Matvii 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Kasprzak Borys 0 0 0 2
9 Kamiński Kacper 1 0 1 0
21 Komorowski Marcel 1 0 1 2
25 Żyła Marcel 1 0 1 0
17 Bróż Kacper 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Pańko-D. Tycjan 0 0 0 0
2 Kozłowski Jerzy 0 0 0 0
16 Kostecki Krzysztof 1 0 1 0
8 Mincer Jacek 4 1 5 0
15 Szot Filip 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Seroka Dominik 0 0 0 0
6 Brzozowski II Kacper 0 0 0 0
5 Furmański Filip 0 0 0 0