Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń II (ŻM):

    Łukasz Podsiadło

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    0:20 (0:11, 0:3, 0:6)

  • Data:

    08.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:05

  • Godzina zakończenia:

    10:15

  • Sędzia główny:

    Michał Garne, Patryk Rutkowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:20 EQ

Hennig Dominik

0:2 02:01 EQ

Pietrzak Kacper Hennig Dominik

0:3 03:38 +1

Powajbo Jan

0:4 05:45 EQ

Żuchlewski Krzysztof Powajbo Jan

0:5 12:00 EQ

Hennig Dominik

0:6 13:05 EQ

Powajbo Jan

0:7 14:35 EQ

Muszyński Patryk

0:8 15:25 EQ

Hennig Dominik

0:9 16:10 EQ

Śmigielski Hubert

0:10 19:15 EQ

Powajbo Jan Żuchlewski Krzysztof

0:11 19:59 EQ

Połom Dariusz

0:12 21:20 EQ

Muszyński Patryk Żuchlewski Krzysztof

0:13 24:40 EQ

Powajbo Jan Żuchlewski Krzysztof

0:14 38:50 EQ

Powajbo Jan Jakub Jackowicz - K., Pietrzak Kacper

0:15 48:05 EQ

Muszyński Patryk Powajbo Jan

0:16 50:05 EQ

Żuchlewski Krzysztof Powajbo Jan

0:17 51:25 EQ

Kuźmicz Jerzy

0:18 54:10 EQ

Powajbo Jan Śmigielski Hubert

0:19 56:22 EQ

Muszyński Patryk

0:20 59:50 EQ

Połom Dariusz Hennig Dominik

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:27 Balinowski Oskar MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:55 Balinowski Oskar MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Marcinkowski Jakub 30:52 10 0 10 0
66 Suszko Joanna 29:08 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Balinowski Oskar 0 0 0 4
25 Suszko Michał 0 0 0 0
29 Bojarski Mikołaj 0 0 0 0
88 Szachniewicz Aleks. 0 0 0 0
8 Krawiec Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Tarkowski Szymon 0 0 0 0
99 Olkiewicz Igor 0 0 0 0
11 Laskowska Izabela 0 0 0 0
19 Rydzińska Martyna 0 0 0 0
5 Makowska Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Rakowski Borys 0 0 0 0
88 Pomirski Szymon 0 0 0 0
77 Janowski Mateusz 0 0 0 0
35 Karczewska Marzena 0 0 0 0
13 Karczewski Jacek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Zieliński Jakub 0 0 0 0
33 Lubocki Piotr 0 0 0 0
36 Klarkowski Filip 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 60:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 4 0 4 0
9 Hennig Dominik 3 2 5 0
11 Powajbo Jan 6 3 9 0
5 Połom Dariusz 2 0 2 0
18 Pietrzak Kacper 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Swendrak Wojciech 0 0 0 0
8 Śmigielski Hubert 1 1 2 0
19 Żuchlewski Krzysztof 2 3 5 0
14 Jurzyk Damian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Jakub Jackowicz - K. 0 1 1 0
10 Kuźmicz Jerzy 1 0 1 0