Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    MUKS WTH Wrocław (ŻM)

  • Trener MUKS WTH Wrocław (ŻM):

    Grzegorz Górski

  • Wynik:

    1:17 (1:8, 0:6, 0:3)

  • Data:

    08.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    14:50

  • Sędzia główny:

    Maciej Byczkowski, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:13 EQ

Okrzesik Mieszko

0:2 06:14 EQ

Okrzesik Mieszko Włodarczyk Aleksan.

0:3 06:40 EQ

Dyrka Wojciech Pieroń Łukasz, Piasecka Milena

0:4 06:50 EQ

Dyrka Wojciech

0:5 07:27 EQ

Włodarczyk Aleksan. Owczarek Franciszek, Okrzesik Mieszko

1:5 15:25 EQ

Mincer Jacek

1:6 15:33 EQ

Dyrka Wojciech

1:7 15:57 EQ

Dyrka Wojciech Piasecki Antoni

1:8 19:51 -1

Owczarek Franciszek Dyrka Wojciech

1:9 22:29 -1

Okrzesik Mieszko

1:10 23:08 -1

Dyrka Wojciech Wikierak Aleksander

1:11 28:10 EQ

Piasecki Antoni Dyrka Wojciech

1:12 31:46 EQ

Wikierak Aleksander

1:13 34:29 +1

Dyrka Wojciech Okrzesik Mieszko, Piasecki Antoni

1:14 34:46 EQ

Dyrka Wojciech Piasecki Antoni

1:15 53:37 EQ

Dyrka Wojciech

1:16 56:35 EQ

Dyrka Wojciech Owczarek Franciszek

1:17 57:56 EQ

Dyrka Wojciech

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:07 Wikierak Aleksander MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:17 Wikierak Aleksander MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:13 Piasecka Milena MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:11 Owczarek Franciszek MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Uderzenie kijem
33:12 Mochalov Matvii GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Uderzenie kijem
39:10 Szot Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
43:05 Piasecki Antoni MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Zahaczenie
48:16 Wikierak Aleksander MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:34 Furmański Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Madaliński Igor 34:02 7 0 7 0
15 Trowski Dawid 25:58 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 0 0 0 0
11 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
17 Bróż Kacper 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Urban Aleksander 0 0 0 0
24 Maślak Piotr 0 0 0 0
18 Mochalov Matvii 0 0 0 2
25 Żyła Marcel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kamiński Kacper 0 0 0 0
4 Seroka Dominik 0 0 0 0
19 Mazurek Igor 0 0 0 0
20 Mincer Jacek 1 0 1 0
22 Pańko-D. Tycjan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Szot Filip 0 0 0 2
16 Kostecki Krzysztof 0 0 0 0
5 Furmański Filip 0 0 0 2

MUKS WTH Wrocław (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Włodarczyk Szymon 60:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Piasecka Milena 0 1 1 2
28 Okrzesik Mieszko 3 2 5 0
32 Dyrka Wojciech 10 2 12 0
34 Piasecki Antoni 1 3 4 2
31 Adamski Hubert 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Pieroń Łukasz 0 1 1 0
29 Jelonkiewicz Szymon 0 0 0 0
25 Owczarek Franciszek 1 2 3 2
7 Włodarczyk Aleksan. 1 1 2 0
30 Wikierak Aleksander 1 1 2 6