Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    2:13 (1:4, 0:4, 1:5)

  • Data:

    12.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:20

  • Godzina zakończenia:

    18:07

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:56 EQ

Mazurek Igor

1:1 09:19 EQ

Muszyński Patryk

1:2 09:57 EQ

Hennig Dominik Powajbo Jan

1:3 10:57 EQ

Powajbo Jan

1:4 15:03 EQ

Powajbo Jan Bruliński Aleksander

1:5 24:29 +1

Żuchlewski Krzysztof

1:6 31:14 -1

Bruliński Aleksander Powajbo Jan

1:7 31:54 EQ

Muszyński Patryk Połom Dariusz, Kuźmicz Jerzy

1:8 36:49 EQ

Powajbo Jan Hennig Dominik

1:9 43:23 EQ

Powajbo Jan Medlarski Adam

1:10 46:57 EQ

Powajbo Jan

1:11 47:07 EQ

Powajbo Jan

1:12 52:28 EQ

Powajbo Jan Muszyński Patryk

1:13 55:52 +1

Powajbo Jan

2:13 57:21 +1

Mincer Jacek Szot Filip

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:50 Maślak Piotr GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:07 Pietrzak Kacper HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:42 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Zahaczenie
33:36 Medlarski Adam HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Zahaczenie
39:36 Mincer Jacek GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
55:40 - GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:01 Połom Dariusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:19 Żuchlewski Krzysztof HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:43 Powajbo Jan HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Madaliński Igor 29:42 5 0 5 0
2 Trowski Dawid 30:18 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 0 0 0 0
11 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
18 Mochalov Matvii 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Seroka Dominik 0 0 0 0
7 Kasprzak Borys 0 0 0 0
24 Maślak Piotr 0 0 0 2
9 Kamiński Kacper 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Mazurek Igor 1 0 1 0
17 Kozłowski Jerzy 0 0 0 0
15 Szot Filip 0 1 1 0
8 Mincer Jacek 1 0 1 2
22 Pańko-D. Tycjan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Furmański Filip 0 0 0 0
16 Kostecki Krzysztof 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 2 1 3 2
15 Hennig Dominik 1 1 2 0
11 Powajbo Jan 8 2 10 2
7 Połom Dariusz 0 1 1 2
16 Pietrzak Kacper 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Swendrak Wojciech 0 0 0 0
19 Śmigielski Hubert 0 0 0 0
18 Żuchlewski Krzysztof 1 0 1 2
9 Jurzyk Damian 0 0 0 0
0 Szwajkowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Bruliński Aleksander 1 1 2 0
5 Jakub Jackowicz - K. 0 0 0 0
8 Medlarski Adam 0 1 1 2
10 Kuźmicz Jerzy 0 1 1 0