Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM):

    Nazarii Prokopchuk

  • Goście:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Wynik:

    5:4 (0:1, 3:1, 2:2)

  • Data:

    12.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:15

  • Godzina zakończenia:

    15:05

  • Sędzia główny:

    Jacek Cukierski, Ivo Schramm

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:41 EQ

Mitukiewicz Barbara Stankiewicz Emilia

0:2 20:56 EQ

Stanisławski Kacper

1:2 22:22 EQ

Grabarek Szymon Gnat Filip

2:2 31:09 +1

Grabarek Szymon Gnat Filip

3:2 38:15 -1

Wiśniewski Dominik Gnat Filip

4:2 40:31 +1

Grabarek Szymon Mamet Tytus

4:3 50:42 EQ

Linard Julian Mitukiewicz Barbara

4:4 50:55 EQ

Jesionkowski Aleks.

5:4 53:31 EQ

Grabarek Szymon Wiśniewski Dominik, Mamet Tytus

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:22 Wiśniewski Dominik PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
30:59 Więckowski Alan ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:34 Mamet Tytus PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:55 Celmer Marcelina ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:06 - PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:29 Mitukiewicz Barbara ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Przeszkadzanie
59:19 Więckowski Alan ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

PTH Koziołki Poznań (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płachtij Małgorzata 42:55 2 0 2 0
35 Pietrzyk Filip 17:05 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Hnibieda Maksym 0 0 0 0
60 Mamet Tytus 0 2 2 2
8 Grabarek Szymon 4 0 4 0
46 Leimann Mikołaj 0 0 0 0
7 Gnat Filip 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
49 Leśniewski Wojciech 0 0 0 0
89 Chebanehko Damir 0 0 0 0
52 Wroniecka Oliwia 0 0 0 0
12 Wiśniewski Dominik 1 1 2 2
95 Chojnacki Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rosińska Liliana 0 0 0 0
29 Młynarski Gracjan 0 0 0 0
54 Miłkowski Bartosz 0 0 0 0
50 Mamet Lucyna 0 0 0 0
24 Pospieszny Ignacy 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
56 Przecherka Jan 0 0 0 0

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuc Gabriel 60:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Celmer Marcelina 0 0 0 2
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 0
27 Stankiewicz Emilia 0 1 1 0
88 Linard Julian 1 0 1 0
99 Mitukiewicz Barbara 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Łukomski Ryszard 0 0 0 0
28 Więckowski Alan 0 0 0 4
24 Jesionkowski Aleks. 1 0 1 0
51 Kowalewski Juliusz 0 0 0 0
92 Łakomski Hubert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Stanisławski Kacper 1 0 1 0
5 Miłaczewski Paweł 0 0 0 0
67 Ola Alan 0 0 0 0