Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg (ŻS):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    6:4 (0:0, 2:3, 4:1)

  • Data:

    13.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:20

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Łukasz Wierucki

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 20:23 EQ

Dawid Borys Polnar Mieszko

1:1 20:58 EQ

Juchniewicz II Jacek

1:2 24:31 +1

Juchniewicz II Jacek Pucek Bartłomiej

1:3 26:03 EQ

Juchniewicz II Jacek Gulczyński Jan

2:3 32:22 EQ

Polnar Mieszko Sencerz Anna

3:3 45:05 EQ

Bruggemann Hubert

4:3 45:25 EQ

Polnar Mieszko Dawid Borys

5:3 50:48 EQ

Bruggemann Hubert Dawid Borys, Dzikowski Dominik

6:3 51:46 EQ

Polnar Mieszko Dawid Borys, Sencerz Anna

6:4 59:10 EQ

Juchniewicz II Jacek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:03 Szymański Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:04 Sochacki Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Zahaczenie
24:13 Polnar Mieszko GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
27:25 Misztal Damian UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:58 Juchniewicz II Jacek UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:36 Misztal Damian UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:01 Polnar Mieszko GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
46:54 Bołtryk Tymoteusz UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Atak kolanem
53:02 Gulczyński Jan UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Karol Dawid 60:00 4 0 4 0
20 Fruczek Radosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
15 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
8 Dawid Borys 1 3 4 0
14 Dzikowski Dominik 0 1 1 0
6 Polnar Mieszko 3 1 4 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Szymański Mikołaj 0 0 0 2
5 Sochacki Maciej 0 0 0 2
21 Krajewski Adam 0 0 0 0
7 Kowalski II Konrad 0 0 0 0
18 Chołaściński Marcel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bruggemann Hubert 2 0 2 0
19 Sencerz Anna 0 2 2 0
11 Suchocki Marcel 0 0 0 0
23 Nowaczyk Adrian 0 0 0 0
22 Romanowski Jan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Musz Jacek 0 0 0 0
10 Ratajczak Piotr 0 0 0 0
4 Bereśniewicz Filip 0 0 0 0

UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król II Michał 57:18 6 0 6 0
2 Czerniewski Wojciech 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Wocial Jakub 0 0 0 0
14 Pucek Bartłomiej 0 1 1 0
17 Antys Dominik 0 0 0 0
44 Juchniewicz II Jacek 4 0 4 2
28 Pakulski Miłosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Misztal Damian 0 0 0 4
18 Gulczyński Jan 0 1 1 2
16 Bołtryk Tymoteusz 0 0 0 2
11 Łaszkiewicz Francisz. 0 0 0 0
34 Jaskulski Rafał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Rabażyński Cyprian 0 0 0 0