Polska Hokej Liga

5:2

(1:1, 3:0, 1:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef Dobos

  • Wynik:

    5:2 (1:1, 3:0, 1:1)

  • Data:

    2017-02-21

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Niżnik, Patryk Puławski

  • Widzów:

    1000

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 08:18 R

Piotrowicz Damian Kowalówka Sebastian, Łazarz Witold

1:1 14:13 R

Kapica Damian Urbanowicz Maciej, Dziubiński Krystian

2:1 21:34 +1

Sykora Tomas Kalus Petr, Zib Lukas

3:1 23:46 +2

Zib Lukas Dąbkowski Bartosz, Kalus Petr

4:1 37:11 -1

Dziubiński Krystian Urbanowicz Maciej, Dutka Rafał

4:2 49:14 +2

Bezuska Peter Piotrowicz Damian, Vosatko Lubomir

5:2 55:20 R

Kapica Damian Słaboń Damian, Urbanowicz Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:15 Chovan Matus Comarch Cracovia 2 Zahaczenie
12:08 Kysela Daniel KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
18:16 Tabacek Peter KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie
21:06 Gabryś Jerzy KS Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
22:55 Tabacek Peter KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
23:29 Danecek Jan KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
26:55 McPherson Andrew Comarch Cracovia 2 Atakowanie ciałem - natarcie
27:31 Dziubiński Krystian Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:01 Sinagl Petr Comarch Cracovia 2 Uderzenie kijem
33:00 Vosatko Lubomir KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
35:04 Bezuska Peter KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
36:57 McPherson Andrew Comarch Cracovia 2 Zahaczenie
42:51 Wróbel Marek Comarch Cracovia 2 Wysoki kij
44:58 Wróbel Marek Comarch Cracovia 2 Przeszkadzanie
46:09 Kasperlik Martin KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
48:40 Dziubiński Krystian Comarch Cracovia 2 Podcięcie
48:50 Wajda Patryk Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:24 Paczkowski Oliver Comarch Cracovia 2 Przeszkadzanie

Składy

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 60:00 25 23 2 92
1 Luba Michael 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Dutka Rafał 0 1 1 0
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 0
92 Urbanowicz Maciej 0 3 3 0
61 Dziubiński Krystian 1 1 2 4
95 Kapica Damian 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Kruczek Maciej 0 0 0 0
8 Wajda Patryk 0 0 0 2
91 Sinagl Petr 0 0 0 2
9 Słaboń Damian 0 1 1 0
84 Drzewiecki Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Dąbkowski Bartosz 0 1 1 0
7 Zib Lukas 1 1 2 0
74 Sykora Tomas 1 0 1 0
79 McPherson Andrew 0 0 0 4
47 Kalus Petr 0 2 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
77 Kisielewski Karol 0 0 0 0
99 Paczkowski Oliver 0 0 0 2
15 Wróbel Marek 0 0 0 4
12 Chovan Matus 0 0 0 2

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 39 34 5 87
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 1 0 1 2
22 Vosatko Lubomir 0 1 1 2
32 Piotrowicz Damian 1 1 2 0
7 Danecek Jan 0 0 0 2
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Gabryś Jerzy 0 0 0 2
91 Kysela Daniel 0 0 0 2
55 Tabacek Peter 0 0 0 4
16 Haas Radim 0 0 0 0
82 Kasperlik Martin 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 0
79 Saur Jakub 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
77 Koczy Wojciech 0 0 0 0
88 Kasperlik Ondrej 0 0 0 0
38 Hatłas Marcel 0 0 0 0
1.7