4:5 k.

(2:0, 1:3, 1:1, 0:0, 1:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Koziołki Poznań (ŻS)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻS):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    AH Legia Warszawa (ŻS)

  • Trener AH Legia Warszawa (ŻS):

    Michał Porębski

  • Wynik:

    4:5 k. (2:0, 1:3, 1:1, 0:0, 1:2k)

  • Data:

    13.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:45

  • Godzina zakończenia:

    14:10

  • Sędzia główny:

    Sławomir Kaczmarek, Marek Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:05 EQ

Szymański Brunon

2:0 12:09 EQ

Krzyżanowski Kacper Szymański Brunon

2:1 21:11 EQ

Stępień Matylda Zaremba Piotr, Liese Mateusz

3:1 26:52 EQ

Domowicz Rajmund

3:2 29:46 EQ

Prokurat Jeremi

3:3 34:46 EQ

Demidov Daniel

3:4 40:44 EQ

Stępień Matylda Zaremba Piotr, Mościcki Maksymilian

4:4 57:28 EQ

Cybulski Michał Domowicz Rajmund

4:5 65:00 PS

Staniszkis Witold

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:23 - PTH Koziołki Poznań (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:37 Domowicz Rajmund PTH Koziołki Poznań (ŻS) 2 Uderzenie kijem
30:37 Rocki Kasper AH Legia Warszawa (ŻS) 2 Uderzenie kijem
32:25 Demidov Daniel AH Legia Warszawa (ŻS) 2 Przeszkadzanie
36:42 Domalewski Kajetan AH Legia Warszawa (ŻS) 2 Przeszkadzanie
63:19 Cybulski Michał PTH Koziołki Poznań (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

PTH Koziołki Poznań (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kozelan Antoni 65:00 5 0 5 0
66 Schramm Irmina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Baranowski Marcin 0 0 0 0
36 Szymański Borys 0 0 0 0
6 Żołnierkiewicz Cyprian 0 0 0 0
97 Cybulski Michał 1 0 1 2
98 Domowicz Rajmund 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Kucharzewski Kajetan 0 0 0 0
21 Grzybowski Maksym. 0 0 0 0
8 Grabarek Szymon 0 0 0 0
99 Szymański Brunon 1 1 2 0
25 Krzyżanowski Kacper 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Szymczak Mateusz 0 0 0 0
88 Czyżow Borys 0 0 0 0
26 Gulczyński Igor 0 0 0 0
13 Świątek Weronika 0 0 0 0
15 Cybulska Agata 0 0 0 0

AH Legia Warszawa (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
50 Stojek Szymon 00:00 0 0 0 0
48 Opiłowski Julian 65:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Mościcki Maksymilian 0 1 1 0
44 Liese Mateusz 0 1 1 0
26 Podrażka Piotr 0 0 0 0
46 Staniszkis Witold 0 0 0 0
32 Prokurat Jeremi 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Gajda Ignacy 0 0 0 0
23 Domalewski Kajetan 0 0 0 2
42 Zaremba Piotr 0 2 2 0
24 Opiłowski Jan 0 0 0 0
41 Woźniak Piotr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Zawadzki Robert 0 0 0 0
28 Marszał Julian 0 0 0 0
45 Rocki Kasper 0 0 0 2
34 Stępień Matylda 2 0 2 0
27 Demidov Daniel 1 0 1 2