Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg (ŻS):

    Sławomir Nawrocki

  • Goście:

    ŁKH Łódź (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻS):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    3:12 (2:3, 0:5, 1:4)

  • Data:

    05.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:45

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Grzegorz Cytawa

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:47 EQ

Stechni Maciej Pavilv Davyd

1:1 10:37 +1

Juchniewicz II Jacek Gulczyński Jan

2:1 16:35 EQ

Juchniewicz II Jacek Rabażyński Cyprian

2:2 18:39 +1

Pavilv Davyd Krzesłowski Wiktor, Kowalczyk Oliwier

2:3 19:54 EQ

Kowalczyk Oliwier Pavilv Davyd

2:4 30:58 +1

Świderski Wojciech Krzesłowski Wiktor

2:5 31:00 EQ

Świderski Wojciech

2:6 33:41 EQ

Pavilv Davyd

2:7 36:34 EQ

Kowalczyk Oliwier

2:8 37:24 EQ

Pavilv Davyd Kowalczyk Oliwier

3:8 41:12 +1

Juchniewicz II Jacek

3:9 47:19 EQ

Kowalczyk Oliwier Pavilv Davyd, Krzesłowski Igor

3:10 50:15 EQ

Świderski Wojciech Kudliński Artur, Łakomski Norbert

3:11 56:03 EQ

Pavilv Davyd Świderski Wojciech, Kowalczyk Oliwier

3:12 59:30 EQ

Ziankou Yahor Shamenko Olekseii

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:06 Świderski Wojciech ŁKH Łódź (ŻS) 2 Atak kolanem
10:46 Libner Jakub UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:35 Rabażyński Cyprian UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Atak łokciem
24:24 Pucek Bartłomiej UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Zahaczenie
29:12 Pucek Bartłomiej UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:33 Shamenko Olekseii ŁKH Łódź (ŻS) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król II Michał 31:00 19 14 5 73
8 Czerniewski Wojciech 29:00 14 7 7 50

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Wocial Jakub 0 0 0 0
9 Walas Piotr 0 0 0 0
11 Antys Dominik 0 0 0 0
69 Juchniewicz II Jacek 3 0 3 0
18 Wojciechowski Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Misztal Damian 0 0 0 0
10 Gulczyński Jan 0 1 1 0
16 Bołtryk Tymoteusz 0 0 0 0
3 Walas Wojciech 0 0 0 0
66 Jaskulski Rafał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Pucek Bartłomiej 0 0 0 4
26 Libner Jakub 0 0 0 2
0 Pakulski Miłosz 0 0 0 0
0 Sarnowski Marcel 0 0 0 0
14 Łaszkiewicz Francisz. 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Rabażyński Cyprian 0 1 1 2

ŁKH Łódź (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Skiba Szymon 20:00 8 7 1 87
2 Jaroń Jakub 40:00 31 29 2 93

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Krzesłowski Wiktor 0 2 2 0
31 Stępień II Jan 0 0 0 0
21 Sobczak Igor 0 0 0 0
23 Kowalczyk Oliwier 3 3 6 0
88 Lenartowski Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Rajnert Antoni 0 0 0 0
14 Kudliński Artur 0 1 1 0
7 Pavilv Davyd 4 3 7 0
26 Świderski Wojciech 3 1 4 2
84 Krzesłowski Igor 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Łakomski Norbert 0 1 1 0
8 Stechni Maciej 1 0 1 0
55 Shamenko Olekseii 0 1 1 2
69 Ziankou Yahor 1 0 1 0
16 Gawrysiak Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
1 Piętka Igor 0 0 0 0