Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Koziołki Poznań (ŻS)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻS):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Paweł Jakubowski

  • Wynik:

    1:7 (0:1, 1:4, 0:2)

  • Data:

    24.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:35

  • Sędzia główny:

    Sławomir Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Roman Sroczyński, Jacek Cukierski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:43 EQ

Vitek Jakub Chyrkin Wowa

0:2 20:58 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam

0:3 26:36 EQ

Dawid Borys Filip Błażej, Chyrkin Wowa

0:4 32:01 EQ

Chyrkin Wowa Vitek Jakub, Dawid Borys

1:4 32:30 EQ

Domowicz Rajmund Cybulski Michał

1:5 37:04 EQ

Vitek Jakub

1:6 42:35 EQ

Dawid Borys Vitek Jakub

1:7 58:30 EQ

Romanowski Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:41 Krzyżanowski Kacper PTH Koziołki Poznań (ŻS) 2 Spóźniony atak ciałem
43:07 Domowicz Rajmund PTH Koziołki Poznań (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
43:11 Grabarek Szymon PTH Koziołki Poznań (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

PTH Koziołki Poznań (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kozelan Antoni 53:00 6 0 6 0
66 Schramm Irmina 07:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Baranowski Marcin 0 0 0 0
36 Szymański Borys 0 0 0 0
6 Żołnierkiewicz Cyprian 0 0 0 0
97 Cybulski Michał 0 1 1 0
98 Domowicz Rajmund 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Kucharzewski Kajetan 0 0 0 0
21 Grzybowski Maksym. 0 0 0 0
8 Grabarek Szymon 0 0 0 2
99 Szymański Brunon 0 0 0 0
25 Krzyżanowski Kacper 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Czyżow Borys 0 0 0 0
77 Szymczak Mateusz 0 0 0 0
26 Gulczyński Igor 0 0 0 0
13 Świątek Weronika 0 0 0 0
15 Cybulska Agata 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Karol Dawid 42:27 1 0 1 0
20 Fruczek Radosław 07:33 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Sochacki Maciej 0 0 0 0
23 Szymański Mikołaj 0 0 0 0
21 Krajewski Adam 0 1 1 0
10 Kowalski II Konrad 1 0 1 0
6 Polnar Mieszko 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
5 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
16 Vitek Jakub 2 2 4 0
7 Chyrkin Wowa 1 2 3 0
8 Dawid Borys 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Filip Błażej 0 1 1 0
14 Salewski Maksymilian 0 0 0 0
11 Zaborowski Paweł 0 0 0 0
15 Dzikowski Dominik 0 0 0 0
19 Sencerz Anna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Chołaściński Marcel 0 0 0 0
3 Bruggemann Hubert 0 0 0 0
12 Romanowski Jan 1 0 1 0