Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    3:20 (2:4, 0:10, 1:6)

  • Data:

    07.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    11:55

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Maciej Zieliński

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:04 EQ

Nawrot Michał Ziarkowski Kacper, Wiensak Filip

0:2 01:41 EQ

Osmołowski Wiktor Podborny Rafał

1:2 02:10 EQ

Ziniak Michał Łąpieś Magdalena

1:3 04:50 EQ

Hoszwa January

1:4 06:20 EQ

Piór Łukasz Szotkiewicz Emil, Nawrot Michał

2:4 08:07 +1

Sadzyński Igor Piwowarski Karol, Pezowicz Maciej

2:5 21:06 EQ

Ziarkowski Kacper

2:6 21:57 EQ

Wiensak Filip Osmołowski Wiktor

2:7 23:25 EQ

Ziarkowski Kacper

2:8 27:00 EQ

Nawrot Michał

2:9 27:14 EQ

Ziarkowski Kacper Lupanov Fedor

2:10 28:04 EQ

Wilmański Brus Wiensak Filip, Podborny Rafał

2:11 30:32 EQ

Lupanov Fedor Nawrot Michał, Żołnowski Igor

2:12 35:14 EQ

Nawrot Michał Ziarkowski Kacper

2:13 38:22 -2

Ziarkowski Kacper

2:14 38:46 -2

Lupanov Fedor Nawrot Michał

3:14 40:36 +2

Feltsirovich Dzianis Łąpieś Magdalena, Ziniak Michał

3:15 47:11 EQ

Gimiński Marcel Lupanov Fedor, Żołnowski Igor

3:16 48:21 -1

Ziarkowski Kacper Szotkiewicz Emil, Lupanov Fedor

3:17 52:16 +1

Nawrot Michał Ziarkowski Kacper, Lupanov Fedor

3:18 53:47 EQ

Ziarkowski Kacper Lupanov Fedor

3:19 58:12 -1

Lupanov Fedor

3:20 58:23 -1

Lupanov Fedor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:36 Nawrot Michał MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Przeszkadzanie
36:41 Osmołowski Wiktor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Przeszkadzanie
37:29 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:41 Szotkiewicz Emil MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zahaczenie
39:05 Osmołowski Wiktor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Opóźnianie gry
42:41 Brzezińska Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:36 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
44:36 Osmołowski Wiktor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
47:54 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
50:22 Grzelak Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zahaczenie
55:44 Ziniak Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
55:44 Podborny Rafał MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Uderzenie kijem
56:30 Wiensak Filip MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Voitsenka Daniil 30:00 35 25 10 71
1 Ratajczyk Nadia 30:00 32 22 10 68

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Tuszkowski Adam 0 0 0 0
5 Piwowarski Karol 0 1 1 2
11 Feltsirovich Dzianis 1 0 1 0
18 Ziniak Michał 1 1 2 2
9 Łąpieś Magdalena 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Banaczyk Marek 0 0 0 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 2
6 Sadzyński Igor 1 0 1 0
3 Bagiński Patryk 0 0 0 0
7 Pezowicz Maciej 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kęska Nikodem 0 0 0 0
8 Brzezińska Maja 0 0 0 2
12 Łapińska Julia 0 0 0 0
14 Jaskulska Olga 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Woźniewski Jakub 20:00 8 6 2 75
45 Chojnicki Bartosz 40:00 15 14 1 93

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lupanov Fedor 4 5 9 0
27 Szotkiewicz Emil 0 2 2 2
22 Ziarkowski Kacper 6 3 9 0
87 Wiwatowski Michał 0 0 0 0
18 Nawrot Michał 4 3 7 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Golik Łukasz 0 0 0 0
33 Osmołowski Wiktor 1 1 2 6
32 Wilmański Brus 1 0 1 0
19 Wiensak Filip 1 2 3 2
9 Podborny Rafał 0 2 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
34 Gimiński Marcel 1 0 1 4
40 Piór Łukasz 1 0 1 0
20 Hoszwa January 1 0 1 0
26 Żołnowski Igor 0 2 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Kopylov Maksym 0 0 0 0