Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    AH Legia Warszawa (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa (MŁ):

    Tomasz Wołkowicz

  • Wynik:

    4:3 (1:0, 1:2, 2:1)

  • Data:

    29.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    08:00

  • Godzina zakończenia:

    09:50

  • Sędzia główny:

    Sebastian Machel

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Rutkowski, Artur Szóstakowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:35 EQ

Lupanov Fedor Podborny Rafał

1:1 25:07 EQ

Chmielewski Stanisł. Gauvin Francis

1:2 25:54 EQ

Woźniak II Maciej Chmielewski Stanisł.

2:2 36:08 EQ

Wiensak Filip Hoszwa January

2:3 41:27 EQ

Jarmoliński Jędrzej Pawela Julian

3:3 47:16 EQ

Piór Łukasz Szotkiewicz Emil

4:3 54:03 EQ

Wiwatowski Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:55 Lupanov Fedor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zahaczenie
28:05 Szotkiewicz Emil MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Uderzenie kijem

Składy

MKS Sokoły Toruń (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Woźniewski Jakub 00:00 0 0 0 0
45 Chojnicki Bartosz 60:00 24 21 3 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lupanov Fedor 1 0 1 2
27 Szotkiewicz Emil 0 1 1 2
40 Piór Łukasz 1 0 1 0
87 Wiwatowski Michał 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
33 Osmołowski Wiktor 0 0 0 0
32 Wilmański Brus 0 0 0 0
19 Wiensak Filip 1 0 1 0
9 Podborny Rafał 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Kopylov Maksym 0 0 0 0
38 Lewandowski Igor 0 0 0 0
23 Hoszwa January 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Suszko Jakub 0 0 0 0

AH Legia Warszawa (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
83 Rudniev Artem 60:00 38 34 4 89
88 Cegliński Jan 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Lewandowski Wiktor 0 0 0 0
50 Rutkowski Jakub 0 0 0 0
27 Woźniak II Maciej 1 0 1 0
23 Gauvin Francis 0 1 1 0
25 Chmielewski Stanisł. 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Gajda Tymon 0 0 0 0
4 Trębacz Mikołaj 0 0 0 0
34 Jarmoliński Jędrzej 1 0 1 0
96 Jurek Jiyan 0 0 0 0
43 Szeliga Stanisław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Łapa Jan 0 0 0 0
60 Kiełczewski Grzegorz 0 0 0 0
24 Pawela Julian 0 1 1 0
11 Zdziechowski Szymon 0 0 0 0