Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻS):

    Jakub Jaskólski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    Łukasz Dybaś

  • Wynik:

    11:1 (2:0, 4:1, 5:0)

  • Data:

    11.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:50

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Patryk Roemisch

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 14:12 EQ

Bulas Konrad Gądzik Igor

2:0 16:11 +1

Bednarek Bartosz

2:1 24:03 EQ

Kołodziej II Adam

3:1 26:26 +1

Nalbach Wiktor Marczak Szymon

4:1 35:11 EQ

Nalbach Wiktor Szyłak Artur

5:1 36:12 EQ

Kosmęda Michał Gądzik Igor

6:1 39:44 EQ

Marczak Szymon Strojny Adrian

7:1 44:10 EQ

Kosmęda Michał

8:1 47:57 EQ

Bulas Konrad Kosmęda Michał, Gądzik Igor

9:1 50:13 EQ

Nalbach Wiktor Strojny Adrian

10:1 50:34 EQ

Strojny Adrian Bednarek Bartosz

11:1 59:56 EQ

Marczak Szymon Bednarek Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:19 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
24:47 - KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:38 Bednarek Bartosz KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kowalik Bartosz 31:38 1 0 1 0
32 Kirstein Igor 28:22 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Szyłak Artur 0 1 1 0
8 Strzelec Karol 0 0 0 0
66 Marczak Szymon 2 1 3 0
45 Bednarek Bartosz 1 2 3 2
90 Nalbach Wiktor 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kowalczyk Krystian 0 0 0 0
31 Gądzik Igor 0 3 3 0
21 Bulas Konrad 2 0 2 0
51 Kosmęda Michał 2 1 3 0
40 Rzepka Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Latusek Artur 0 0 0 0
13 Strojny Adrian 1 2 3 0
44 Pol Mateusz 0 0 0 0
87 Lubczyk Mikołaj 0 0 0 0
61 Kuleta Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pluta Adrian 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 40:00 6 0 6 0
39 Kowalczyk Maksym. 20:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Rutkowski Oskar 0 0 0 2
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 1 0 1 0
6 Tyński Amadeusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Jarczyk Oliwier 0 0 0 0
9 Jedynak Dominik 0 0 0 0
69 Schwanitz Kordian 0 0 0 0