Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom II (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom II (ŻS):

    Magda Czaplik

  • Wynik:

    10:2 (0:0, 3:0, 7:2)

  • Data:

    11.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:40

  • Sędzia główny:

    Filip Gzik, Wiktor Kolat

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 25:20 EQ

Słomnicki Daniel Kućmierz Oliwier

2:0 32:15 EQ

Nowak Cyprian Michalik Mateusz

3:0 34:32 EQ

Brzezowski Igor Kućmierz Oliwier

- 37:57 PS

Kućmierz Oliwier

4:0 41:24 EQ

Michalik Mateusz

4:1 43:23 EQ

Zięba Lena

5:1 46:24 EQ

Nowak Cyprian Lubański Przemysław

5:2 46:42 EQ

Zięba Lena

6:2 47:06 EQ

Słomnicki Daniel

7:2 49:47 EQ

Uracz Błażej

8:2 54:48 EQ

Nowak Cyprian Nakoneczny Michał

9:2 58:49 EQ

Nowak Kuba

10:2 59:36 EQ

Brzezowski Igor Nowak Kuba

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:40 - KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
14:19 Gapińska Katarzyna KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Wysoki kij
26:40 Gapińska Katarzyna KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:43 Tomsia Julia KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:57 Tomsia Julia KH Polonia Bytom II (ŻS) PS Zahaczenie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 20:00 0 0 0 0
35 Kobiela Alicja 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Uracz Błażej 1 0 1 0
14 Brzezowski Igor 2 0 2 0
7 Jasicki Gabriel 0 0 0 0
9 Nowak Kuba 1 1 2 0
1 Kućmierz Oliwier 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zapała Julian 0 0 0 0
12 Lubański Przemysław 0 1 1 0
77 Nakoneczny Michał 0 1 1 0
15 Nowak Cyprian 3 0 3 0
8 Michalik Mateusz 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Stelmach Rafał 0 0 0 0
18 Hołda Szymon 0 0 0 0
78 Bajer Kamil 0 0 0 0
26 Pytel Łukasz 0 0 0 0
11 Konieczka Eryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Preis Kamil 0 0 0 0
23 Witkowski Jakub 0 0 0 0
24 Chabrzyk Maksymilian 0 0 0 0
64 Słomnicki Daniel 2 0 2 0
10 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0

KH Polonia Bytom II (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Poziemba Wiktoria 47:06 6 0 6 0
52 Słoka Tobiasz 12:54 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 0 0 0 0
55 Tomsia Julia 0 0 0 2
56 Jana Julia 0 0 0 0
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
38 Kamińska Maja 0 0 0 0
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 4
36 Składny Katarzyna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Błach Magdalena 0 0 0 0
14 Zięba Lena 2 0 2 0
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
11 Rola Oliwia 0 0 0 0