Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻS)

  • Trener MOSM Tychy (ŻS):

    Beniamin Sławiński

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    Łukasz Dybaś

  • Wynik:

    18:3 (1:2, 4:0, 13:1)

  • Data:

    14.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:40

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta, Paweł Zięba

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:10 EQ

Grobara Jakub Tyński Amadeusz

0:2 15:47 +2

Magdziak Marcin Garncarczyk Igor

1:2 16:22 -1

Janik Jakub

2:2 21:13 EQ

Skrzypski Jakub Tańczyk Wiktor

3:2 21:41 EQ

Zimny Samuel Sroczyński Kacper

4:2 26:09 EQ

Majkowski Mateusz Janik Jakub

5:2 39:56 EQ

Słomian Paweł Sroczyński Kacper, Pyrskała Leon

6:2 40:33 EQ

Janik Jakub Skrzypski Jakub, Tańczyk Wiktor

7:2 41:36 EQ

Słomian Paweł Zimny Samuel

8:2 42:19 EQ

Wilczok Wojciech Kędra Gabriel

9:2 44:11 +1

Majkowski Mateusz Skrzypski Jakub, Janik Jakub

10:2 47:34 -1

Skrzypski Jakub Sroczyński Kacper

11:2 48:57 -1

Janik Jakub Majkowski Mateusz

12:2 49:11 -1

Janik Jakub Majkowski Mateusz

13:2 49:45 EQ

Zellner Maciej Karpiński Kuba

14:2 51:46 +1

Wilczok Wojciech Frankowski Damian

15:2 53:27 +1

Zellner Maciej Sroczyński Kacper, Bagienko Adrian

16:2 53:46 EQ

Sroczyński Kacper Bagienko Adrian

17:2 57:34 EQ

Majkowski Mateusz Janik Jakub, Skrzypski Jakub

18:2 58:20 EQ

Majkowski Mateusz Janik Jakub

18:3 58:51 EQ

Tyński Amadeusz Grobara Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:38 Kędra Gabriel MOSM Tychy (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:25 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
14:09 Kędra Gabriel MOSM Tychy (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
14:44 Bagienko Adrian MOSM Tychy (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:56 Jaworski Tobiasz KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:46 Grobara Jakub KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:19 Słomian Paweł MOSM Tychy (ŻS) 2 Atak łokciem
50:54 Kołodziej II Adam KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atak kolanem
53:18 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Bochyński Mateusz 40:00 2 0 2 0
27 Sornek Kamil 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Janik Jakub 4 4 8 0
35 Sroczyński Kacper 1 4 5 0
45 Wilczok Wojciech 2 0 2 0
25 Skrzypski Jakub 2 3 5 0
28 Matera Jan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Kawa Jan 0 0 0 0
87 Hoffmann Bartosz 0 0 0 0
10 Karpiński Kuba 0 1 1 0
57 Zimny Samuel 1 1 2 0
44 Majkowski Mateusz 4 2 6 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Tańczyk Wiktor 0 2 2 0
19 Bagienko Adrian 0 2 2 2
85 Zellner Maciej 2 0 2 0
21 Frankowski Damian 0 1 1 0
17 Słomian Paweł 2 0 2 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Gabriel 0 1 1 4
16 Starowicz Arkadiusz 0 0 0 0
15 Świerz Feliks 0 0 0 0
50 Majchrzak Mariusz 0 0 0 0
7 Pyrskała Leon 0 1 1 0

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 40:00 5 0 5 0
39 Kowalczyk Maksym. 20:00 13 0 13 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Rutkowski Oskar 0 0 0 4
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 0 0 0 2
6 Tyński Amadeusz 1 1 2 0
40 Grobara Jakub 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
80 Konenc Michał 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
14 Garncarczyk Igor 0 1 1 0
15 Popławski Stanisław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Schwanitz Kordian 0 0 0 0
9 Jedynak Dominik 0 0 0 0
82 Borlik Damian 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 0 0 0 0
23 Magdziak Marcin 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Jarczyk Oliwier 0 0 0 0
2 Żurawski Adam 0 0 0 0