Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    SŁAMA MARCIN

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻS)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻS):

    CHRABAŃSKI MAREK

  • Wynik:

    0:27 (0:12, 0:6, 0:9)

  • Data:

    14.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:10

  • Sędzia główny:

    SYREK JAROSŁAW, ŻAK MICHAŁ

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:15 EQ

Zając Wiktor Osiadły Mikołaj

0:2 04:38 EQ

Chrobociński Filip Midzierski Mateusz

0:3 06:38 EQ

Osiadły Mikołaj Zając Wiktor

0:4 07:15 EQ

Chrobociński Filip Czyż Jakub

0:5 08:44 -1

Zając Wiktor Czyż Jakub

0:6 12:04 EQ

Leśniok Adam

0:7 13:26 EQ

Midzierski Mateusz Czyż Jakub, Chrobociński Filip

0:8 13:53 EQ

Midzierski Mateusz

0:9 15:12 EQ

Chrobociński Filip

0:10 16:32 EQ

Czyż Jakub

0:11 18:59 EQ

Chrobociński Filip

0:12 19:38 EQ

Wolak Kacper Hareńczyk Igor, Petlakowski Filip

0:13 20:45 EQ

Zając Wiktor Muzyka Przemysław

0:14 21:40 EQ

Chrobociński Filip Midzierski Mateusz

0:15 23:50 EQ

Osiadły Mikołaj

0:16 24:55 EQ

Majchrzak Jeremi

0:17 25:50 EQ

Wolak Kacper

0:18 31:10 EQ

Zając Wiktor Leśniok Adam

0:19 42:15 EQ

Chrobociński Filip

0:20 46:10 EQ

Chrobociński Filip Gołofit Natan, Landziński Wiktor

0:21 48:00 EQ

Chrobociński Filip

0:22 49:18 +1

Leśniok Adam Muzyka Przemysław

0:23 49:40 EQ

Zając Wiktor Leśniok Adam

0:24 50:30 EQ

Czyż Jakub Zając Wiktor

0:25 51:00 EQ

Chrobociński Filip

0:26 55:10 EQ

Midzierski Mateusz Landziński Wiktor, Majchrzak Jeremi

0:27 58:40 EQ

Midzierski Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:42 Petlakowski Filip JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:45 Leśniok Adam JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 2 Przeszkadzanie
48:29 Kucharski Franciszek KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Zieliński Dariusz 27:50 9 0 9 0
1 Matuła Karol 32:10 18 0 18 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 2
10 Chodubski Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 0
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Stępień Karol 0 0 0 0
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
24 Szybalski Bartosz 0 0 0 0
28 Hornik Adam 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Chrapek Oliwia 40:00 0 0 0 0
21 Zacharjasz Franciszek 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Dąbrowa Jakub 0 0 0 0
19 Petlakowski Filip 0 1 1 2
91 Zając Wiktor 5 2 7 0
88 Chrobociński Filip 9 1 10 0
12 Czyż Jakub 2 3 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Hareńczyk Igor 0 1 1 0
99 Gołofit Natan 0 1 1 0
4 Majchrzak Jeremi 1 1 2 0
90 Midzierski Mateusz 4 2 6 0
3 Muzyka Przemysław 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Osiadły Mikołaj 2 1 3 0
85 Górski Pascal 0 0 0 0
14 Leśniok Adam 2 2 4 2
69 Wolak Kacper 2 0 2 0
29 Landziński Wiktor 0 2 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Krzyształa Piotr 0 0 0 0