Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    Janusz Adamiec

  • Goście:

    KH Polonia Bytom II (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom II (ŻS):

    Magdalena Czaplik

  • Wynik:

    2:3 (0:3, 2:0, 0:0)

  • Data:

    26.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:20

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Patryk Roemisch

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:30 EQ

Wójcik Patrycja

0:2 05:35 EQ

Kozłowska Natalia

0:3 19:03 +1

Chorzępa Weronika

1:3 34:30 EQ

Wencel Nikola

2:3 37:02 EQ

Bulas Laura Figiel Magdalena

- 50:36 PS

Wańczuk Natalia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:21 Nawrat Julia Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Uderzenie kijem
17:21 Gapińska Katarzyna KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
17:21 Bulas Laura Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:20 - KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:02 - Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
50:36 Gapińska Katarzyna KH Polonia Bytom II (ŻS) PS Rzucanie kija lub innych przedmiotów

Składy

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Król Filip 40:00 0 0 0 0
33 Szpakiewicz Karolina 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 1 0 1 0
75 Bulas Laura 1 0 1 2
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0
81 Hachuła Lena 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Palion Antonina 0 0 0 0
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 2
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Prochowska Paulina 0 0 0 0
24 Wierzbicka Marta 0 0 0 0

KH Polonia Bytom II (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Poziemba Wiktoria 20:00 0 0 0 0
52 Słoka Tobiasz 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Składny Katarzyna 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 0
20 Błach Magdalena 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 1 0 1 0
5 Chorzępa Weronika 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 2
37 Nowak Julia 0 0 0 0
18 Zięba Lena 0 0 0 0
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Kamińska Maja 0 0 0 0
11 Rola Oliwia 0 0 0 0
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
78 Wójcik Patrycja 1 0 1 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0