Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    Janusz Adamiec

  • Goście:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    Marcin Słama

  • Wynik:

    4:3 d. (1:1, 2:2, 0:0, 1:0d)

  • Data:

    07.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:12

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Mateusz Gwiozda

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:12 EQ

Adamek Kacper Nogowczyk Eneasz

1:1 01:49 EQ

Krzywoń Maria

2:1 28:13 EQ

Szafarczyk Zuzanna Jankowska Jadwiga

2:2 29:54 EQ

Kucharski Franciszek Chodubski Paweł

3:2 33:50 EQ

Figiel Magdalena

3:3 36:03 -1

Hławiczka Hubert Hornik Adam

4:3 62:07 +1

Jankowska Jadwiga

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:22 Bulas Laura Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Zahaczenie
10:47 - KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
12:13 Adamek Kacper KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
16:46 Wencel Nikola Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:44 Palion Antonina Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Przeszkadzanie
34:48 Nowak Wojciech KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
37:30 Figiel Magdalena Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:24 Wańczuk Natalia Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Wysoki kij
61:50 Chodubski Paweł KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Szpakiewicz Karolina 62:07 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 0 0 2
75 Bulas Laura 0 0 0 2
29 Jankowska Jadwiga 1 1 2 0
15 Szafarczyk Zuzanna 1 0 1 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 1 0 1 2
81 Hachuła Lena 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Palion Antonina 0 0 0 2
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 2
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
92 Zyguła Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Prochowska Paulina 0 0 0 0
24 Wierzbicka Marta 0 0 0 0
5 Zielonka Julia 0 0 0 0

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Henc Adam 32:47 3 0 3 0
1 Matuła Karol 29:20 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 1 0 1 0
18 Kucharski Franciszek 1 0 1 0
10 Chodubski Paweł 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 0
27 Nowak Wojciech 0 0 0 2
14 Adamek Kacper 1 0 1 2
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Stępień Karol 0 0 0 0
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
24 Szybalski Bartosz 0 0 0 0
28 Hornik Adam 0 1 1 0
15 Olek Adam 0 0 0 0