Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻS)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻS):

    Chrabański Marek

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    Dybaś Łukasz

  • Wynik:

    16:1 (1:0, 8:0, 7:1)

  • Data:

    07.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Jarosław Syrek, Mateusz Cieśla

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 18:28 EQ

Chrobociński Filip

2:0 21:02 +1

Czyż Jakub Wojciechowski Filip

3:0 24:41 +1

Chrobociński Filip Gołofit Natan, Landziński Wiktor

4:0 29:14 -1

Czyż Jakub Osiadły Mikołaj

5:0 30:40 EQ

Leśniok Adam Zając Wiktor

6:0 35:00 EQ

Gołofit Natan

7:0 35:38 EQ

Leśniok Adam Czyż Jakub

8:0 36:20 EQ

Chrobociński Filip

9:0 39:15 EQ

Landziński Wiktor Wojciechowski Filip

10:0 42:10 EQ

Chrobociński Filip Landziński Wiktor, Gołofit Natan

11:0 45:40 +1

Leśniok Adam Czyż Jakub

12:0 48:00 +2

Czyż Jakub Osiadły Mikołaj

12:1 50:20 -1

Magdziak Marcin Grobara Jakub

13:1 50:30 +1

Wolak Kacper Krzyształa Piotr

14:1 55:30 EQ

Czyż Jakub Wojciechowski Filip

15:1 57:46 EQ

Chrobociński Filip Landziński Wiktor, Gołofit Natan

16:1 59:00 EQ

Zając Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:25 Krzyształa Piotr JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 2 Uderzenie kijem
20:18 Kołodziej II Adam KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:59 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atak łokciem
27:07 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:16 Midzierski Mateusz JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 2 Uderzenie kijem
45:25 Tyński Amadeusz KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Zahaczenie
46:02 Borlik Damian KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
47:05 Litwa Dominik KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
48:48 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atak kolanem
48:48 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

JKH GKS Jastrzębie (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Michalski Kacper 20:00 0 0 0 0
21 Zacharjasz Franciszek 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Dąbrowa Jakub 0 0 0 0
19 Petlakowski Filip 0 0 0 0
91 Zając Wiktor 1 1 2 0
8 Wojciechowski Filip 0 3 3 0
12 Czyż Jakub 4 2 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Gołofit Natan 1 3 4 0
4 Majchrzak Jeremi 0 0 0 0
90 Midzierski Mateusz 0 0 0 2
3 Muzyka Przemysław 0 0 0 0
87 Osiadły Mikołaj 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Górski Pascal 0 0 0 0
14 Leśniok Adam 3 0 3 0
69 Wolak Kacper 1 0 1 0
29 Landziński Wiktor 1 3 4 0
33 Krzyształa Piotr 0 1 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Chrobociński Filip 5 0 5 0

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jaworski Tobiasz 35:00 6 0 6 0
39 Kowalczyk Maksym. 25:00 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Rutkowski Oskar 0 0 0 16
28 Litwa Dominik 0 0 0 2
19 Kołodziej II Adam 0 0 0 2
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
82 Borlik Damian 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 0 0 0 2
40 Grobara Jakub 0 1 1 0
15 Popławski Stanisław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Konenc Michał 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 0 0 0 0
23 Magdziak Marcin 1 0 1 0
69 Schwanitz Kordian 0 0 0 0
9 Jedynak Dominik 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Jarczyk Oliwier 0 0 0 0