Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻS)

  • Trener MOSM Tychy (ŻS):

    Beniamin Sławiński

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS):

    Łukasz Zachariasz

  • Wynik:

    16:1 (5:0, 5:0, 6:1)

  • Data:

    07.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:15

  • Sędzia główny:

    Łukasz Barutowicz, Paweł Zięba

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:49 EQ

Janik Jakub Świerz Feliks

2:0 12:52 EQ

Skrzypski Jakub Majkowski Mateusz, Sroczyński Kacper

3:0 14:44 EQ

Bochyński Piotr Zellner Maciej

4:0 16:38 EQ

Majkowski Mateusz Skrzypski Jakub, Janik Jakub

5:0 17:15 EQ

Janik Jakub

6:0 25:01 EQ

Majkowski Mateusz

7:0 33:20 +1

Zimny Samuel Hoffmann Bartosz

8:0 37:50 EQ

Matera Jan Majkowski Mateusz, Janik Jakub

9:0 39:20 EQ

Wilczok Wojciech

10:0 39:49 EQ

Świerz Feliks

11:0 41:31 EQ

Majkowski Mateusz Bagienko Adrian

12:0 44:24 EQ

Skrzypski Jakub Hoffmann Bartosz

12:1 51:31 EQ

Nakoneczny Michał

13:1 51:44 EQ

Majkowski Mateusz Bagienko Adrian

14:1 52:27 EQ

Janik Jakub

15:1 56:08 -1

Matera Jan Janik Jakub

16:1 56:45 EQ

Janik Jakub Bagienko Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:05 Brzezowski Igor UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
31:21 Kućmierz Oliwier UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
45:25 Starowicz Arkadiusz MOSM Tychy (ŻS) 2 Zahaczenie
46:51 Słomian Paweł MOSM Tychy (ŻS) 2 Atak kolanem
54:12 Bochyński Piotr MOSM Tychy (ŻS) 2 Trzymanie

Składy

MOSM Tychy (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Bochyński Mateusz 29:33 0 0 0 0
1 Kuźnik Miłosz 30:27 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Janik Jakub 4 3 7 0
35 Sroczyński Kacper 0 1 1 0
45 Wilczok Wojciech 1 0 1 0
25 Skrzypski Jakub 2 1 3 0
28 Matera Jan 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Tota Miłosz 0 0 0 0
87 Hoffmann Bartosz 0 2 2 0
10 Karpiński Kuba 0 0 0 0
57 Zimny Samuel 1 0 1 0
44 Majkowski Mateusz 4 2 6 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Tańczyk Wiktor 0 0 0 0
19 Bagienko Adrian 0 3 3 0
85 Zellner Maciej 0 1 1 0
68 Bochyński Piotr 1 0 1 2
17 Słomian Paweł 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Gabriel 0 0 0 0
16 Starowicz Arkadiusz 0 0 0 2
15 Świerz Feliks 1 1 2 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 31:31 7 0 7 0
35 Kobiela Alicja 28:29 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kućmierz Oliwier 0 0 0 2
14 Brzezowski Igor 0 0 0 2
7 Jasicki Gabriel 0 0 0 0
9 Nowak Kuba 0 0 0 0
21 Pytel Łukasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Zapała Julian 0 0 0 0
26 Rech Wojciech 0 0 0 0
78 Nakoneczny Michał 1 0 1 0
15 Nowak Cyprian 0 0 0 0
8 Michalik Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Stelmach Rafał 0 0 0 0
12 Hołda Szymon 0 0 0 0
77 Chabrzyk Maksymilian 0 0 0 0
4 Konieczka Eryk 0 0 0 0
11 Bajer Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0
6 Witkowski Jakub 0 0 0 0
19 Lubański Przemysław 0 0 0 0